Jak rodzice Piaska dowiedzieli się o jego orientacji? Piosenkarz zdradził!

2021-07-31 23:02 RD
Andrzej Piaseczny
Autor: wbf

Piasek niedawno dokonał coming outu. W najnowszej piosence wyznał, że jest w związku z mężczyzną. Jak i kiedy dowiedzieli się o tym rodzice piosenkarza? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Andrzej Piaseczny zdradza coraz więcej faktów na temat swojego życia prywatnego. Jak na wieść o orientacji Piaska zareagowali jego rodzice? Przypomnijmy, że Andrzej Piaseczny jest bardzo związany ze swoją ukochaną mamą Alicją. Ojciec Piaska nie żyje od dawna. Gwiazdor wyznał prawdę w wywiadzie dla magazynu "Replika".

Nie mówiłem im wcześniej, bo czułem, że to będzie dla nich zawód - że będą się bać, że będę nieszczęśliwy, że będą rozczarowani, że nie dam im wnuków. Wiesz, moja mama ma w tej chwili 83 lata, była wychowywana w świecie, w którym nie mówiło się o nas inaczej jak o "zboczeńcach" (...) Moi rodzice byli - i mama nadal jest - kochani i mądrzy. To ja byłem wtedy niemądry, nie byłem w stanie z nimi o tym porozmawiać (...) Powiedziałem im: "koniec dyskusji, nie rozmawiamy o tym". Zaakceptowali to - pewnie nie bez goryczy. A teraz mama na Dzień Dziecka zadzwoniła i najpierw złożyła życzenia mnie, a potem mojemu partnerowi. To było... Ach, widzisz, od razu się wzruszam

powiedział artysta.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
NAJNOWSZE