Jacek Braciak i Agata Buzek się ROZSTALI? Ponoć poróżniła ich pandemia

2021-10-13 15:50 es
Jacek Braciak, Agata Buzek
Autor: WBF

Jacek Braciak i Agata Buzek zaczęli być razem w 2018 roku. Wówczas wszyscy im kibicowali. Uzdolnieni aktorzy coraz poważniej traktowali swoją relację. Poznali swoje rodziny, a w planach miał być nawet ślub. Tymczasem według najnowszych doniesień - nic z tego. Czy faktycznie Jacek Braciak i Agata Buzek zerwali?

Jacek Braciak i Agata Buzek mimo sporych sukcesów w świecie show-biznesu, pozostawali na jego uboczu. Oboje bardzo cenili swoją prywatność. Dlatego związek zaczęli budować z daleka od blasku fleszy. Dopiero po kilku miesiącach paparazzi przyłapali ich razem. W 2019 roku już nikt nie miał wątpliwości, że są razem.

Zapowiadało się na coś poważnego. Jacek Braciak i Agata Buzek poznali swoje rodziny. Media pisały nawet o planowanym ślubie! Tymczasem zgodnie z najnowszymi doniesieniami, sprawy potoczyły się w zupełnie inną stronę...

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3

Jacek Braciak i Agata Buzek zerwali?!

Wygląda na to, że sielanka aktorów to już historia. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Jacek Braciak i Agata Buzek się rozstali! Z podobnego powodu rozpadło się wiele innych par... Chodzi o pandemię! Tak przynajmniej twierdzi źródło, na które powołuje się portal Interia.

Pandemia okazała się dla ich związku zabójcza. Agata i Jacek mieli już wyznaczoną datę ślubu i gdyby nie pandemia byliby już małżeństwem.

Mówiła znajoma pary.

Kobieta nie traci nadziei, że Jacek Braciak i Agata Buzek jeszcze się dogadają. Choć mają różne charaktery - jej zdaniem bardzo do siebie pasowali.

Teraz Jacek Braciak i Agata Buzek będą musieli się spotykać, przynajmniej na płaszczyźnie zawodowej. 29 października wchodzi do kin film Moje wspaniałe życie. Tam para wciela się w małżeństwo. Wspólne spotkania podczas promocji produkcji pomogą im się dogadać, czy wprost przeciwnie?

Głośne rozstania gwiazd

Pytanie 1 z 6
Który mężczyzna zostawił Jennifer Aniston, bo zakochał się w koleżance z planu?

Zobacz też:

NAJNOWSZE