Izabella Scorupco w bikini zachwyciła fanów. Nie do wiary, że dziewczyna Bonda ma 51 lat

2021-06-14 17:30 es
 Izabella Scorupco
Autor: VALERY HACHE/AFP/East News

Izabella Scorupco zyskała sławę dzięki roli dziewczyny Jamesa Bonda w filmie GoldenEye. Jako Natalya Simonova rzuciła widzów na kolana! Od premiery filmu minęło ponad 20 lat, a Izabella Scorupco wciąż zachwyca. Gwiazda udostępniła na Instagramie zdjęcie z wakacji. Izabella Scorupco pozuje w bikini. A jej obserwatorzy nie dowierzają, że ma już 51 lat.

Izabella Scorupco zyskała sławę za sprawą wydanego w 1995 roku filmu GoldenEye. W roli Jamesa Bonda występował wówczas Pierce Brosnan. Aktorka wcielała się w Natalęyę Simonovą. Izabella Scorupco jako dziewczyna Bonada zyskała całą masę fanów.

I choć od premiery filmu minęło 26 lat, Izabella Scorupco wciąż zachwyca!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Izabella Scorupco pozuje w bikini

Aż trudno uwierzyć, że Izabella Scorupco ma 51 lat. Gdy zobaczycie najnowsze zdjęcie na jej Instagramie, będzie jeszcze trudniej!

Izabella Scorupco pochwaliła się swoim obserwatorom ujęciami z wakacji. Aktorka wypoczywa w Meksyku. Oczywiście nie mogło zabraknąć relaksu na jachcie! Właśnie na pokładzie zrobiono zdjęcie, na którym Izabella Scorupco zachwyca. Gwiazda pozowała w bikini, a jej fani nie mogą się napatrzeć.

- NIESAMOWITE!!!! 🐬🍾🙏🇲🇽🙌😎⭐ KOCHAM CIĘ!!!! ❤️

- Królowa 🔥🔥🔥

- Boże! Wyglądasz jak milion dolarów i 28 lat!!!! 💞💞💞💞💞💞

- Piękna!!! ❤️❤️❤️❤️

Pisali internauci pod zdjęciem.

Trudno się z nimi nie zgodzić!

Izabella Scorupco to nie jedyna gwiazda, która oszukała czas. Zobacz kto jeszcze!

NAJNOWSZE