Izabella Scorupco tańczy z butelką w ustach! To WIDEO z jej wesela zaskoczyło fanów!

2019-10-17 10:43 nk
Izabella Scorupco
Autor: www.instagram.com/izabellascorupco

Izabella Scorupco wzięła niedawno ślub ze swoim młodszym partnerem. Pierwsze zdjęcia ze ślubu opublikował w sieci przyjaciel aktorki. W końcu i ona sama zaczęła dzielić się materiałami ze swojego wesela. Na jednym z filmików Izabella Scorupco tańczy seksownie z butelką szampana w ustach! Zobaczcie, jak ona się rusza!

Na początki października 2019 ślub wzięli Izabella Scorupco i Karl Rosengren. Aktorka i biznesmen po wielu latach związku powiedzieli sobie TAK na Hollywood Hills w Los Angeles. Dla Scorupco to był już trzeci ślub.

Początkowo sama panna młoda nie chwaliła się zdjęciami ślubnymi - robili to za nią znajomi w mediach społecznościowych. W końcu jednak i sama główna zainteresowana zaczęła pokazywać fotki z wesela. W środę, 16 października, opublikowała serię pięknych zdjęć i jeden filmik.

Izabella Scorupco tańczy jak szalona!

W nagraniu Izabella Scorupco, która dotąd kojarzyła nam się z spokojną, dostojną i tajemniczą pięknością, pokazuje szaloną stronę swojej natury!

W wideo Izabella Scorupco tańczy na swoim weselu do hitu 50 Centa, P.I.M.P. W swoim tańcu kusząco schodzi do pozycji kucznej, a potem znowu w górę - wszystko to z małą butelką szampana w ustach! Gwiazda ma na sobie piękną suknię z odkrytymi plecami.

Zdjęcia i filmik zachwyciły nawet świeżo upieczonego męża aktorki, który przecież był tam razem z nią!

Moja żona... Tak tylko mówię

- napisał z wyraźną dumą Karl Rosengren.

Zobaczcie sami, jak Iza Scorupco wygina śmiało ciało!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Still on ☁️9️⃣ Post udostępniony przez IZABELLA SCORUPCO (@izabellascorupco)

Zobacz też:

NAJNOWSZE