Izabella Krzan zawsze wygląda przepięknie!

i

Autor: AKPA Jej kreacje na imprezy, a nawet codzienne ubrania robią furorę i przyciągają wzrok.

rocznica

Izabella Krzan pokazała partnera. Fani komentują: „Ale będą dzieci ładne”

2024-03-08 9:47

Izabella Krzan to gwiazda teleturnieju „Koło fortuny”. Zazwyczaj strzeże swojej prywatności, ale tym razem postanowiła się pochwalić. Miała do tego sporą okazję, bowiem ze swoim partnerem jest już 4 lata. Fani są zachwyceni!

Izabella Krzan ma wielką okazję do świętowania. Na swoim Instagramie ujawniła swojego partnera i dodała serię zdjęć. Ku zdziwieniu fanów, para jest ze sobą już 4 lata. Izabella nigdy wcześniej nie pokazywała tak prywatnego życia. Fani zasypali ją gratulacjami i komplementami.

Izabella Krzan pokazała partnera

Izabella Krzan zasłynęła w polskim show-biznesie jako Miss Polonia 2016. Jej Instagram obserwuje niemal 300 tysięcy fanów. Izabella rzadko pokazuje swoje prywatne życie, a jej portale społecznościowe tętnią raczej jej zawodowymi dokonaniami. Tym razem było inaczej. Celebrytka z dumą pochwaliła się swoim partnerem - Dominikiem Kowalskim. Ogłosiła na Instagramie, że właśnie „stuknęła” im 4 rocznica związku. „Ale heca! To już 4 lata” - napisała gwiazda. Fani nie kryli swojego zachwytu nad zakochaną parą i ochoczo komentowali: „Ale będą dzieci ładne”, „Gratulacje! Pięknie razem wyglądacie!”, „Jeszcze 104 lat wam życzę”, „Najpiękniejsza para zakochanych” - czytamy na Instagramie Izy.

Izabella Krzan ujawniła dużą tajemnicę. Uczestnik Koła Fortuny naprawdę to powiedział!

Izabella Krzan to polska modelka, Miss Polonia 206 oraz prezenterka telewizyjna. Urodziła się 14 lutego w 1995 roku w Olsztynie. Do stycznia 2024 roku można ją było oglądać w teleturnieju „Koło fortuny”. Celebrytka pożegnała się z pracą w TVP i przeszła do nowopowstałego „Kanału Zero” Krzysztofa Stanowskiego.

Izabella Krzan szczerze o relacjach z ukochanym Dominikiem. Kiedy ślub?
Listen on Spreaker.