NIE KRYŁA ZASKOCZENIA

Izabella Krzan ujawniła dużą tajemnicę. Uczestnik Koła Fortuny naprawdę to powiedział!

2024-02-16 11:49

Izabella Krzan zdobyła tytuł Miss Polonia, a później nawiązała współpracę z Telewizją Polską. Lśniła w pięknych kreacjach, podczas wydarzeń krajowego nadawcy, a także przyciągała wzrok telewidza za sprawą programu Koło Fortuny. Gwiazda porannego programu emitowanego w Kanale Zero opowiedziała jedną z historii, o której do tej pory mało kto wiedział. Być może jedynie produkcja programu. Co się wydarzyło w teleturnieju? Poznajcie opowieść już teraz.

Izabella Krzan telewizyjną karierę rozpoczęła w 2017 roku, kiedy to prowadziła jeden z cykli w Pytaniu na Śniadanie. W tym samym roku została współprowadzącą, a tak naprawdę odsłaniającą literki w Kole Fortuny. Widzowie zakochali się w modelce i z pewnością chętniej dla niej oglądali teleturniej. Nie da się przecież ukryć, że Miss Polonia jest bardzo piękną kobietą. Zwraca uwagę mężczyzn, a ci najbardziej zakochani pisali jej wiadomości na prywatną skrzynkę i na pewno też wysyłali listy miłosne do siedziby Telewizji Polskiej. Krzan po prostu ma powodzenie u płci przeciwnej aczkolwiek trzeba wiedzieć, że jej serce jest już zajęte! To właśnie miłosną opowieść ujawniła w porannym programie projektu Krzysztofa Stanowskiego. 

Tak mieszka Roksana Węgiel po przeprowadzce. Luksus, szarość i duże pomieszczenia

Izabella Krzan szczerze o relacjach z ukochanym Dominikiem. Kiedy ślub?

Izabella Krzan - miłosna historia

Mężczyźni wyznawali miłość Izabelli Krzan poprzez wiadomość prywatną w mediach społecznościowych, czy w komentarzach pod jej zdjęciami. Więcej odwagi miał w sobie jeden z uczestników Koła Fortuny! Nie krył się on za ekranem monitora, tylko osobiście postanowił opowiedzieć o swoim uczuciu do modelki. Mężczyzna po odcinku podszedł do Izy Krzan i chciał skraść jej serce fraszką! Prezenterka opowiedziała:

Mam dużo empatii w sobie, pan przegrał, pocieszyłam go, przytulałam i powiedziałam Stasiu czy tam Zdzisiu "Ty się nie stresuj". Pan byłem emerytowanym nauczycielem i mówi do mnie. "Ja dla Pani fraszkę napisałem". Mówię, dobrze słucham, Panie Zdzisiu. Pochylam się do niego z uczuciem, na co on mówi: "Fraszka nosi tytuł 'Każdy'. Każdy, kto widzi Izę, palce liże". Koniec.

- opowiedziała z uśmiechem na twarzy. Postanowiła jednak nie kontynuować tej historii. 

Izabella Krzan w Telewizji Polskiej tworzyła reportaże do programu Pytanie Na Śniadanie, współprowadziła letnie imprezy, Sylwester z Dwójką, Czar Par, czy Kamper Polska. Największą popularność zyskała za sprawą Koła Fortuny, w którym pełniła rolę hostessy odkrywając literki na tablicy. W styczniu 2024 zakończyła pracę w Telewizji Polskiej, a w lutym dołączyła do projektu Kanał Zero, Krzysztofa Stanowskiego.