Izabela Janachowska jest w ciąży! Wiemy już, kiedy urodzi ekspertka od ślubów

2019-01-23 12:15
Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński
Autor: VIPHOTO Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Przez lata unikała tematu dziecka i macierzyństwa. Aż dotąd! Izabela Janachowska potwierdziła, że jest w ciąży.

Izabela Janachowska zaczęła karierę jako tancerka. Występowała w programie Taniec z Gwiazdami. Kiedy w 2014 roku wzięła ślub z Krzysztofem Jabłońskim, jej kariera wkroczyła na nowe tory.

>> Taniec z Gwiazdami 2019: Anna Jagodzińska kolejną gwiazdą! "Bardzo się stresuję!"

Organizując własny ślub Izabela Janachowska odkryła nowe powołanie. Zaczęła udzielać ślubnych porad i szybko okrzyknięto ją "ekspertką od wesel". Z czasem doczekała się własnych programów telewizyjnych. Na przykład I nie opuszczę cię aż do ślubu czy W czym do ślubu?.

Izabela Janachowska prowadzi także autorskiego bloga i kanał na YT. Najpopularniejsza wedding plannerka w Polsce często była pytana o dziecko. Przez lata Izabela Janachowska powtarzała, że pracę stawia na pierwszym miejscu, a na maleństwo jeszcze przyjdzie czas. No i jest! Izabela Janachowska jest w ciąży.

Izabela Janachowska jest w ciąży

To dla fanów ślubnej ekspertki wielkie zaskoczenie. Niespodziewane Izabela Janachowska ogłosiła, że jest w ciąży.

>> Agnieszka Kaczorowska pozuje z coraz większym brzuszkiem. "Pelątko" rośnie!

Gwiazda przez kilka miesięcy ukrywała tego newsa przed fanami. Kiedy już Izabela Janachowska potwierdziła, że spodziewa się dziecka, zdradziła od razu termin porodu.

Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! 🍼

Pisała Izabela Janachowska na instagramie.

Jesteśmy zaskoczeni, bo ciąża jest już w dosyć zaawansowanym stopniu. Tymczasem Izabela Janachowska w ogóle na ciężarną nie wygląda.

Hotplota.pl gratuluje!

NAJNOWSZE