Taniec z gwiazdami: Iza Małysz uczestniczką? Plotki obiegły media

2021-07-20 7:59 kp
Iza Małysz i Adam Małysz
Autor: WBF

Twórcy Tańca z gwiazdami podobno już od lat próbowali namówić Izabelę Małysz na udział w kolejnych edycjach programu. Choć dotąd żona Adama Małysza odmawiała, tym razem ma być inaczej - tak przynajmniej donoszą polskie media. Czy Iza Małysz wystąpi w Tańcu z gwiazdami 2021? Sprawdźcie, co mówią plotki!

Iza Małysz to żona jednego z najsłynniejszych polskich sportowców. Mimo ogromnej kariery jej męża, Izabeli udało się uniknąć życia w świetle fleszy i w spokoju mogła ona skupić się na kibicowaniu skoczkowi i wspieraniu jego działań. Czyżby przyszedł w końcu czas na to, by to ona zabłysnęła? Jak donosi serwis Pomponik, Iza Małysz ma wystąpić w nowej edycji Tańca z gwiazdami!

Izabela Małysz ma 42 lata i z wykształcenia jest prawniczką. Żona Adama Małysza dotąd raczej nie lubiła rozgłosu. Teraz może być zupełnie inaczej, bo jej udział w Tańcu z gwiazdami 2021 może wzbudzić nie mniejsze emocje niż udział młodziutkiej Oliwii Bieniuk, czyli córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Iza Małysz w Tańcu z gwiazdami?

Czy Iza Małysz wystąpi w Tańcu z gwiazdami 2021? Zdaniem informatorów Pomponika to już pewne.

Produkcja w wielu sezonach zabiegała o jej udział i wielokrotnie otrzymywała propozycje udziału w "Tańcu z gwiazdami". Teraz wszyscy są bardzo szczęśliwi, że wreszcie czas pozwolił jej na udział w show

- czytamy.

Iza już nie może doczekać się rozpoczęcia treningów. Wie, że to ogromne wyzwanie, również fizyczne, ale na szczęście ma wielkie oparcie w mężu, sportowcu, który bardzo ją wspiera. Adam jest jej największym kibicem

- dodaje źródło.

Tym samym Izabela Małysz ma zamknąć listę uczestników Tańca z gwiazdami 2021. Przypomnijmy, że Polsat potwierdził już udział w show Piotra Mroza, Kajry, Radka Liszewskiego, Sylwii Bomby, FitOld Boya, Łukasza "Juras" Jurkowskiego, Kingi Sawczuk, Oliwii Bieniuk i Denisa Urubko.

NAJNOWSZE