Iza Macudzińska z Królowych życia miała WYPADEK! "Psychicznie byłam WRAKIEM CZŁOWIEKA"!

2020-06-05 16:41 nk
Izabela Macudzińska
Autor: YouTube.com/TTV

Bohaterka serialu Królowe życia, Izabela Macudzińska, opowiedziała fanom na Instagramie o traumatycznym przeżyciu sprzed zaledwie dwóch dni. Celebrytka uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Pokazała też rozbite auto i wyjawiła, dlaczego doszło do tego niebezpiecznego zdarzenia!

Serial dokumentalny Królowe Życia to jeden z hitów TTV. Widzowie z dużym zaciekawieniem śledzą losy kobiet, które lubią otaczać się luksusem.

Bez wątpienia największą gwiazdą produkcji jest Dagmara Kaźmierska, która ostatnio korzysta z uroków swojej popularności i rozwija talent do projektowania ciuchów.

Iza z Królowych Życia o wypadku

Inna bohaterka serialu Królowe Życia, Izabela Macudzińska, ma tymczasem za sobą traumatyczne przeżycie. Celebrytka uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Swoje luksusowe auto gwiazda rozbiła na słupie!

Kochani 2 dni temu miałam wypadek samochodowy nie byłam w stanie wcześniej o tym mówić bo psychicznie byłam wrakiem człowieka . W takich chwilach człowiek przewartościowuje całe swoje życie każda minutę każda sekundę . To ze otarłam się o smierć o swoje życie pokazało mi ze jeszcze bardziej doceniam wszystko co mam i kogo mam . Przemeczenie, stresy , wzięły góre i tak to się skończyło . Wyszłam z tego nie wiem jakim cudem, trochę poobijana ale cała . Coś lub ktoś chyba czuwa nade mną bo innego wyjaśnienia nie mam na to .

- napisała Izabela Macudzińska na Instagramie obok zdjęcia rozbitego auta. Celebrytka podzieliła się też refleksją po tym traumatycznym przeżyciu.

Wiem jednak jedno życie jest zbyt krótkie aby przejmować się pierdołami aby wiecznie żyć w biegu . Czasem trzeba zwolnić i cieszyć się tym co jest w danej chwili , bo nie wiadomo co przyniesie nam następny dzień . Dziękuje moim bliskim ze w tych dniach byli i są ze mną za ich wsparcie ❤️to kochani ku przestrodze dla innych może to da niektórym do myślenia tak jak mi dało ❤️

Współczujecie?

Kilka miesięcy temu Iza Macudzińska przeżyła inny dramat, kiedy doznała zapalenia mięśnia twarzowego. Celebrytka nie mogła poruszać częścią twarzy i nie miała pewności, czy uda jej się wyleczyć problem przed planowanym ślubem.

NAJNOWSZE