Irina Shayk w objęciach Riccardo Tisciego. Tuż obok bawił się... Bradley Cooper! [ZDJĘCIA]

2020-02-03 17:52 mw

Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się krótko po tym, jak media sugerowały romans Bradleya Coopera z Lady Gagą. Para nadal wspólnie wychowuje córkę i najwyraźniej nie unika spotkań w miejscach publicznych. W niedzielę oboje bawili się na jednej imprezie! Czy zamienili ze sobą chociaż słowo? Zobaczcie zdjęcia niezwykle seksownej Iriny Shayk!

Krótko po niedzielnej gali BAFTA 2020 odbyła się after party, na której wśród zaproszonych gości znalazła się między innymi modelka Irina Shayk. Co ciekawe, na tej samej imprezie był obecny także jej ex, Bradley Cooper!

Na imprezie brytyjskiego Vogue i marki Tiffany Irina Shayk pojawiła się w towarzystwie swojego nowego przyjaciela. To Riccardo Tisci, włoski projektant i dyrektor kreatywny Burberry. To właśnie jemu modelka wyznała niedawno miłość.

Do niedawna Irina spotykała się z Bradleyem Cooperem. Przypomnijmy - para rozstała się w czerwcu 2019 roku po medialnych doniesieniach o możliwym romansie aktora z Lady GagąBradley Cooper i Irina Shayk wspólnie wychowują córkę, Leę De Seine.

NIEZRĘCZNE SPOTKANIE?

Irina Shayk pojawiła się na imprezie Vogue w niezwykle seksownej przezroczystej sukience, wywołując zachwyt gości i skupiając na sobie niemal całą uwagę fotoreporterów. Na tej samej afterce pojawił się także Bradley Cooper. Oczywiście Irina musiała o tym wcześniej wiedzieć, jednak media donoszą, że modelka i aktor nie znaleźli czasu na wspólną rozmowę.

>> Irina Shayk wbija szpilę Bradleyowi Cooperowi. Zabolało?

Zobaczcie zdjęcia zjawiskowej Iriny Shayk. Jak Wam się podoba? 

Wyświetl ten post na Instagramie.
My Rock @irinashayk @burberry @britishvogue Post udostępniony przez Riccardo Tisci (@riccardotisci17)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Ow my leg @irinashayk @burberry Post udostępniony przez Riccardo Tisci (@riccardotisci17)

Czy Irina i Bradley udawali, że się nie znają? Nic z tych rzeczy. Para na co dzień utrzymuje ze sobą kontakt, ponieważ Bradley Cooper regularnie widuje się ze swoją córką. Podczas imprezy Vogue oboje zamienili kilka słów i zgodzili się nawet na wspólne zdjęcie.

NAJNOWSZE