Irina Shayk w ekstra krótkiej mini. W takim stroju odwiedziła Bradleya Coopera? Okrutna!

2020-05-28 22:20 mw
Irina Shayk
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Irina Shayk i Bradley Cooper od dawna nie są już parą, ale co jakiś czas w sieci pojawiają się plotki, że modelka i aktor wciąż jeszcze mają szansę do siebie wrócić. Irina odwiedziła niedawno ojca swojej córki. Dzień później widziano ją w wyjątkowo krótkiej sexy mini. Czy tak właśnie ubrała się na spotkanie ze swoim ex?

Irina Shayk i Bradley Cooper byli parą przez ponad 4 lata. Modelka i aktor związali się w 2015 roku. Ich związek zakończył się w roku 2019. Rozstanie wiązano z plotkami o romansie Coopera z Lady Gagą, do którego miało dojść przy okazji kręcenia filmu "Narodziny gwiazdy". Późniejsze doniesienia dowodzą, że "romans" istniał raczej głównie w mediach. Mimo to związek Iriny i Bradleya przeszedł do historii.

IRINA KUSI SWOJEGO EX?

Owocem wspólnie spędzonych lat jest 3-letnia córeczka pary, Lea. To właśnie ze względu na dziecko Irina Shayk i Bradley Cooper wciąż regularnie się spotykają. Do jednego z takich spotkań doszło w ostatnią środę 27 maja Irina Shayk specjalnie na tę okazję wybrała się z małą do Nowego Jorku. Z relacji mediów wynika, że modelka spędziła ze swoim ex kilka godzin.

Fotoreporterzy uwiecznili Irinę Shayk nazajutrz. Była partnerka Bradleya Coopera ubrana była w wyjątkowo seksowną, bardzo krótką czerwoną mini. Nie wiemy niestety, czy podobnie ubrała się na spotkanie ze swoim byłym.

Jeśli tak, to było to z jej strony wyjątkowo okrutne. Ale w końcu facet powinien pamiętać, co stracił... XD

Irina Shayk
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News
Irina Shayk
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News
Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE