Influencerka handluje fragmentami własnego ciała. Zarobiła miliony złotych

Influencerka handluje fragmentami własnego ciała
Autor: screen z instagrama/missrebekkarabbit, screeen z tiktoka/rebekkablue, canva

Rebekka Blue wpadła na nietypowy pomysł, jak się wzbogacić. Kobieta zarobiła milion dolarów na sprzedaży fragmentów swojego ciała. To, co oferuje influencerka może wielu obrzydzić..

Praca i obowiązki zawodowe? Niektórzy chętnie pomijają ten etap życia i wybierają odrobinę inną drogę.. Rebekka Blue sprzedaje fragmenty swojego ciała. Kobieta znalazła sposób na szybki przypływ gotówki. W wieku 28 lat została milionerką. Rebekka jest znaną influencerką, którą na TikToku obserwuje ponad 1,1 mln fanów. Kobieta wstawia na swoje social media kadry pokazujące jej codzienność oraz tańczy do znanych, muzycznych kawałów. Jednak wcześniej jej życie wyglądało odrobinę inaczej. Zaczynała jako striptizerka. Następnie dostała propozycję sprzedania stroju, w którym tańczyła za 20 dolarów. Wtedy jeszcze nie zdawała sobie sprawy z tego, jak wiele korzyści finansowych mogą przynieść jej takie transakcje. Rebekka Blue wzbogaciła się na sprzedaży używanych ubrań. Influencerka postanowiła też spróbować swoich sił jako modelka występująca na kamerkach internetowych. Szybko zdała sobie sprawę z tego, jak wiele osób jest zainteresowanych zakupem jej używanej bielizny oraz.. jakichkolwiek rzeczy związanych z Rebekką.

Kontrowersyjna para z TikToka spodziewa się dziecka. 62-latka zostanie mamą

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

Rebekka Blue - sprzedaje swoje ciało

Influencerka handlowała swoimi beknięciami. Rebekka zamykała je w hermetycznych opakowaniach. Od razu zyskała grono lojalnych klientów, którzy często wracali po jej towar. Zachwycona swoją pomysłowością postanowiła zrobić różne pakiety sprzedaży, dla stałych klientów. Rebekka sprzedaje swoje paznokcie, odciski na stopach, łupież, brudne chusteczki i przepocone obuwie. Udało się jej nawet zarobić na wkładce wewnątrzmacicznej. Ceny są różne. Ostatnio zaoferowała swoim widzom.. kubek wypełniony używanymi wacikami do uszu za 5 dolarów. Jej miesięczne zarobki oscylują w przedziale od 5 tys. do 10 tys. dolarów.

Co to znaczy ESSA? Znaczenie słowa, które opanowało TikToka

Kiedy robię paznokcie u stóp w salonie, zawsze proszę pracownice lokalu, by zachowały dla mnie klapki i ścinki z paznokci. Staram się zrobić tak, żeby to moi klienci zapłacili za pedicure.

Sonda
Dobry sposób na zarobek?
NAJNOWSZE