Ile zarabia Cristiano Ronaldo? Szok - zarobki CR7 z Instagrama większe niż z piłki!

2019-10-21 14:30 mw
Cristiano Ronaldo
Autor: Joaquim Ferreira via www.imago-images.de/Imago Sport and News/Ea

Zarobki Cristiano Ronaldo zawsze podnosiły ciśnienie "zwykłym zjadaczom chleba", ale ostatnie informacje mogą szokować jeszcze bardziej niż sama liczba zer na koncie piłkarza. Portugalczyk od dawna jest jednym z najlepiej zarabiających sportowców świata i nie jest tajemnicą, że zarobki Cristiano Ronaldo to poważna pozycja w budżecie jego klubu. Okazuje się jednak, że jeszcze ciekawsze jest nie to, ile zarabia CR7, ale NA CZYM zarabia najwięcej...

Zarobki Cristiano Ronaldo od wielu lat szokują kibiców, a dziennikarze sportowi ścigają się w przeliczeniach, ile CR7 zarabia na dzień, godzinę, czy minutę. Oczywiście w każdym przypadku kwoty przyprawiają przeciętnego kibica o zawroty głowy, bo znacznie przekraczają nie tylko wynagrodzenia zwykłych ludzi, ale nawet stawki, jakimi może pochwalić się większość znanych sportowców.

Okazuje się jednak, że to wcale nie sport jest głównym źródłem utrzymania Cristiano Ronaldo.

Są nim... sponsorowane posty na Instagramie!

NA CZYM I ILE ZARABIA CRISTIANO RONALDO?

Już podczas gry w Realu Madryt Cristiano Ronaldo był jednym z najdroższych i najlepiej zarabiających sportowców świata. Oczywiście nowy klub piłkarza, czyli włoski Juventus Turyn, kupując CR7 zdawał sobie sprawę, że musi zapłacić nowej gwieździe jeszcze więcej. 

Ile obecnie zarabia Cristiano Ronaldo na kopaniu piłki? 

Według najnowszych informacji zarobki CR7 w Juventusie sięgają aż 31 mln euro rocznie! To dane na 2019 rok...

Warto dodać, że obecne zarobki Cristiano Ronaldo przewyższają aż o 10 mln euro te z hiszpańskiego Realu Madryt, a więc transfer do Włoch zdecydowanie wyszedł piłkarzowi na dobre.

Tyle, że klubowe zarobki CR7 nie są jego największym źródłem dochodu. Okazuje się, że jeszcze więcej Portugalczyk zarabia na reklamach oraz... na Instagramie!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Best way to start my weekend ❤️🙏 Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Serwis goal.com dotarł do informacji, z których wynika, że Cristiano Ronaldo może zarabiać na Instagramie nawet 34 miliony dolarów rocznie. To dużo, ale niektórzy twierdzą, że kwoty te są jeszcze wyższe. Z wyliczeń Buzz Bingo wynika, że CR7 może za sponsorowane posty na Instagramie zarabiać rocznie nawet 47,8 mln dolarów!

 

NAJNOWSZE