Ile kobiet Brad Pitt miał od rozwodu z Angeliną Jolie? Aktor wyjawił prawdę!

2019-12-11 13:39 nk
Brad Pitt na pokazie filmu Ad Astra
Autor: Invision/Invision/East News, Gene Young / SplashNews.com/East News

Plotki o romansach Brada Pitta po rozwodzie z Angeliną Jolie to niekończąca się historia. Przez ostatnie trzy lata aktor był łączony z wieloma kobietami, z byłą żoną, Jennifer Aniston, i Charlize Theron na czele. Ile z tych pogłosek to prawda? Z kim naprawdę Brad Pitt spotykał się od rozstania z żoną? W końcu powiedział to jasno i otwarcie!

Brad Pitt i Angelina Jolie rozstali się w 2016 roku. Oficjalną przyczyną było uzależnienie aktora od alkoholu i jego agresja wobec dzieci, z którymi to problemami Angie nie chciała dłużej walczyć. Od tamtej pory zaczęła się walka byłej hollywoodzkiej power couple o majątek i opiekę nad dziećmi. W końcu Brad i Angie doszli do porozumienia i zakopali topór wojenny. Pitt nie ukrywa w wywiadach, że to rozstanie kosztowało go wiele nerwów i zdrowia. Aktor spędził nawet kilka miesięcy w klinice odwykowej. W końcu stanął na nogi, w czym pomogło mu także rzucenie się w wir pracy. Czy to jedyny WIR, w jaki wpadł Brad Pitt? Amerykańskie serwisy plotkarskie właściwie od samego rozstania z Jolie przypisują mu bogate życie uczuciowe! W końcu wiemy, ile w tym wszystkim prawdy! I to z najlepszego możliwego źródła!

Ile kobiet po Angie miał Brad Pitt?

No to przypomnijmy: od rozwodu z Angeliną Jolie - według mediów - Brad Pitt miał już kilkukrotnie wracać do swojej byłej żony, Jennifer Aniston. W międzyczasie miał romansować z Charlize Theron, a także umawiać się z: wykładowczynią MIT, Neri Oxman, uzdrowicielką duchową, Sat Hari Khalsą, oraz z gwiazdą komedii Bogaci Bankruci, Alią Shawkat. To daje nam co najmniej pięć potencjalnych kochanek w życiu 55-latka. Czy wszystkie są prawdziwe?

Nie zaskoczymy Was z pewnością, pisząc: NIE, nie wszystkie są prawdziwe. Co więcej, ŻADNA z nich tak naprawdę nie pojawiła się w życiu Brada w roli kochanki czy partnerki!

Przestałem czytać jakąkolwiek prasę około 2004 roku. Nie tylko recenzje. Mam na myśli każdy magazyn w gabinecie lekarskim. Ludzie zawsze mówią, że nie czytają o sobie. Nigdy w to nie wierzę. Nie wychodzę z siebie, by tego uniknąć. Po prostu nie szukam tego. Nie wiem, o jak wielu kobietach pisano, że spotykałem się z nimi w ostatnich dwóch - trzech latach, ale żadna z nich nie jest prawdziwa.

- powiedział Brad Pitt w wywiadzie dla New York Times. Czytaj: Przez ostatnie dwa - trzy lata aktor nie spotykał się z ŻADNĄ kobietą!

To naprawdę precedensowy okres w jego życiu, biorąc pod uwagę to, z jaką częstotliwością zakochiwał się przed tym, jak poznał Angelinę Jolie...

Wszystkie dziewczyny Brada Pitta. Posłuchaj czy aktor upodabnia się do swoich partnerek. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE