Igor Herbut pokazał dziecko! Wokalista Lemon został ojcem. "Syn jest zdrowy i piękny!"

2019-07-18 12:58
Igor Herbut i jego dziecko
Autor: WBF, instagram.com / Igor Herbut

Igor Herbut z grupy Lemon został tatą! Dziecko przyszło na świat już kilka dni temu, ale wokalista dopiero teraz pokazał jego zdjęcie na Instagramie. To chłopiec!

Igor Herbut z Lemon został ojcem! Dziecko piosenkarza przyszło na świat w poniedziałek 15 lipca 2019 roku. O narodzinach dziecka Igor Herbut poinformował swoich fanów na Instagramie dopiero 3 dni później, w czwartek 18.07.2019.

Jakiej płci jest dziecko Igora Herbuta? Czy maluch jest zdrowy? Jak czuje się matka dziecka?

IGOR HERBUT POKAZAŁ DZIECKO. "SYN JEST PIĘKNY I ZDROWY"

Po pierwsze - płeć dziecka. Wiemy już, że Igor Herbut został ojcem chłopca! Wokalista Lemon pokazał zdjęcie dziecka na swoim koncie na Instagramie.

To co się wydarzyło, i dzieje się, jest bardzo zbliżające, magiczne, jasne, niewiarygodne i piękne.

W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na Świat przyszedł nasz syn.
Jest zdrowy i piękny! 🙂
Kocham Cię synku.
Kocham Cię Małgosiu.

- napisał Igor Herbut przy zdjęciu swojego synka.

Dumny ojciec Igor Herbut nie kryje radości i w obszernym wpisie na Instagramie dziękuje całej ekipie szpitala, w którym przyszedł na świat jego syn.

Dziękujemy za każde wsparcie i modlitwy! Dziękuję szczególnie Monice Droździel za przeprowadzenie wspaniałego porodu, rady, obecność, wiedzę, stanowczość a zarazem łagodność. Jesteś genialna! Ogromne podziękowania za prowadzenie nas od początku w wybitny sposób, dla Pani Anny Kajdy. Pani doktor, kłaniam się z wyrazami ogromnego szacunku. Profesorowi Pawłowi Kamińskiemu dziękuję serdecznie za spokój i Pana szalenie ważne decyzje i myśli.
Dziękuję całemu wspaniałemu personelowi Szpitala św. Zofii, który o nas dbał. Czuliśmy się bardzo bezpiecznie, przemiło i wyjątkowo. Jesteście wspaniali! Podziękowania dla Angeliki Niczyporuk, pani Emilii Kaczyńskiej , pani Doroty Dróżdż, Pani Ani Jakubik, Karoliny Kossakowskiej, Izy Mietki, Marty Plucinskiej, i dla wszystkich, którzy obdarowywali nas usmiechami i pomocą! 🖤

- pisze Igor Herbut przy pierwszej oficjalnej fotografii swojego dziecka na Instagramie.

Mamie i tacie serdecznie gratulujemy i życzymy całej trójce wiele zdrowia i szczęścia!

Wyświetl ten post na Instagramie.
🖤+ 💓+💌 / 📷 Ania Fijałkowska Post udostępniony przez Igor Herbut (@aigorek)

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE