Iggy Azalea

i

Autor: Rex Features/East News

Iggy Azalea zawiesza karierę muzyczną! Skupi się na "innych projektach"

2021-07-16 18:12

Już w przyszłym miesiącu Iggy Azalea wyda swój długo oczekiwany, nowy album. Krążek End of an Era będzie jednak dla fanów słodko-gorzkim doświadczeniem. Gwiazda ogłosiła bowiem, że wraz z premierą płyty zawiesza karierę muzyczną co najmniej na kilka lat. Czym zajmie się po zerwaniu z muzyką? Przeczytajcie jej oświadczenie!

Kariera Iggy Azalei od dawna nie układała się tak, jak życzyliby sobie tego fani. Po hitowym debiutanckim krążku z 2014 roku raperka długo nie mogła doprowadzić do wydania drugiej płyty. Udało się dopiero w 2019 roku, kiedy to ukazał się album In My Defence. Już w przyszłym miesiącu do sprzedaży trafi kolejna płyta Iggy Azalei - End of an Era. Jak się okazuje, jest to jej pożegnalny krążek.

Raperka opublikowała na Twitterze oświadczenie, w którym zapowiedziała, że rezygnuje z muzyki na kilka lat.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Iggy Azalea zawiesza karierę

„End of an Era” jest dla mnie tak wyjątkowy, ponieważ po tym, jak rzucę swój album w przyszłym miesiącu, poświęcę kilka lat na skupienie się na innych kreatywnych projektach i rzeczach, które są dla mnie pasją i inspiracją, poza muzyką.

Przeniesienie mojej energii i skupienie się na tym, czym jestem najbardziej podekscytowana, jest tym, co jest dla mnie właściwe i mam nadzieję, że nadal będziecie wspierać wszelkie kreatywne projekty, które tutaj robię!Naprawdę kocham ten album i chcę po prostu, aby moi fani cieszyli się nim razem ze mną. Mam nadzieję, że zobaczę wielu z was na trasie!

- napisała gwiazda na Twitterze.

W ostatnim czasie Iggy Azalea dzieliła swój czas między pracę nad nową płytą a wychowanie dziecka. Wiosną ubiegłego roku Iggy urodziła syna, którego ojcem jej jej ówczesny chłopak, Playboi Carti. Już kilka miesięcy później artystka ogłosiła jednak, że jej związek nie przetrwał i że wychowuje ona syna samotnie.

>> Iggy Azalea znów atakuje ojca swojego dziecka. "Grałeś na PS5 kiedy cię potrzebowaliśmy"