Iggy Azalea i Playboi Carti

i

Autor: Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East

Iggy Azalea do ojca swojego dziecka: Wydałeś w święta album, a nie zdążyłeś zobaczyć syna?

2020-12-25 10:51

Tegoroczne święta Iggy Azalea po raz pierwszy spędza jako mama. Raperka urodziła w tym roku synka, którego ojcem jest Playboi Carti. Rodzice dziecka nie spotykają się już od dawna i raczej nie darzą szacunkiem. Kiedy Iggy Azalea dowiedziała się, że ojciec jej synka znalazł czas, by w święta wydać płytę, a nie zdążył odwiedzić własnego dziecka, rozpętała na Twitterze prawdziwą tyradę. Zobaczcie, co napisała do swojego ex...

Latem 2020 roku Iggy Azalea poinformowała fanów, że została mamą. Raperka nie zdradziła dokładnej daty narodzin dziecka. Wiadomo jednak, że chłopiec ma na imię Onyx, a jego ojcem jest raper Playboi Carti, były chłopak Iggy.

Niestety rodzice chłopca nie są już razem, a ich wzajemne relacje są bardzo dalekie od poprawnych. Najlepszy dowód to awantura, jaką Iggy Azalea urządziła byłemu chłopakowi w same święta Bożego Narodzenia. Gwiazda publicznie zbeształa ojca swojego dziecka za to, że w święta znalazł czas na wydanie i promocję nowej płyty, a nie dał rady odwiedzić własnego syna.

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 18.12.2020

Iggy Azalea wściekła na swojego ex

Playboi Carti wydał w tegoroczne Boże Narodzenie nowy album. Płyta pojawiła się dokładnie o płónocy, a tuż za nią... seria tweetów wściekłej na swojego dawnego chłopaka Iggy Azalei. 30-letnia raperka nie przebierała w słowach. 

Szkoda, że wydałeś album, ale nie wybrałeś się w święta, żeby chociaż zobaczyć własnego syna

- napisała Iggy w jednym z tweetów.

Tatuaż na twarzy

Pytanie 1 z 14
Czyj to tatuaż?
Tatuaż na twarzy - Post Malone

W innych wiadomościach Iggy Azalea ujawniła, że jej ciąża nie była wpadką - Playboi Carti chciał mieć z nią dziecko. Raperka oskarżyła też swojego ex o zdrady, których ten miał się dopuszczać w czasie, kiedy Iggy była w ciąży.

Para rozstała się w październiku tego roku.