Iggy Azalea i Playboi Carti

i

Autor: Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Iggy Azalea i Playboi Carti okradzeni z cennej biżuterii! Ktoś wtargnął do ich domu!

2019-11-23 11:28

Iggy Azalea zeznała policji, że złodziej wtargnął do jej wynajmowanego domu w Atlancie, gdy artystka była w środku! Jej narzeczony był wówczas poza posiadłością. Raperka straciła cenną, robioną na zamówienie biżuterię za setki tysięcy dolarów! Wśród skradzionych rzeczy był jej pierścionek zaręczynowy. Jak przestępca dostał się do środka? I dlaczego Iggy od razu nie wezwała policji? Sprawdźcie szczegóły!

Iggy Azalea i Playboi Carti

i

Autor: Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Zobacz też:

Iggy Azalea i Playboi Carti ofiarami kradzieży! Ktoś wtargnął do wynajmowanego przez nich domu w Atlancie i ukradł cenną biżuterię, wartą setki tysięcy dolarów!

Amerykański serwis TMZ podaje, że raperska para zgłosiła kradzież w niedzielę. Do przestępstwa miało dojść kilka dni wcześniej.

Iggy Azalea okradziona! Jak do tego doszło?

Okazuje się, że złodziej nie miał większego problemu z dostaniem się do rezydencji. Iggy Azalea była ponoć w domu podczas przestępstwa. Raperka zeznała policji, że tego dnia padał deszcz. Artystka zostawiła ponoć wieczorem otwarte tylne wejście do domu, by Playboi Carti mógł wejść. Ona sama była na piętrze, gdy usłyszała kroki na parterze. Nie podejrzewała jednak, że to złodziej.

Najnowsze plotki

Pytanie 1 z 8
Jakie plany ma Pink na 2020?

O kradzieży para dowiedziała się najprawdopodobniej dopiero po kilku dniach, gdy zdała sobie sprawę z tego, że z domu zniknęły cenne przedmioty. Na nagraniu monitoringu widać mężczyznę, który opuszcza nieruchomość z wypełnioną torbą. Iggy Azalea zeznała policji, że złodziej miał pistolet.

Przestępca wyniósł biżuterię wartą 366 tysięcy dolarów, czyli prawie 1 430 000 złotych! Wśród błyskotek były: robione na zamówienie pierścionki, łańcuszki, bransoletki, wisiorki, zegarki, kolczyki, a także pierścionek zaręczynowy. Wszystko ze złota, różowego złota, srebra, platyny, z diamentami i różowymi szafirami.