Iga Lis

i

Autor: AKPA // Screen/@iga_lis Iga Lis i jej film "Za moich czasów"

Celebryci

Iga Lis zaliczyła debiut na dużym ekranie. Ten film to dla niej bardzo osobisty projekt

2024-06-11 21:58

Iga Lis, córka znanych dziennikarzy Kingi Rusin i Tomasza Lisa, zadebiutowała na dużym ekranie, realizując swój pierwszy film krótkometrażowy. Projekt ten jest dla niej niezwykle osobisty i stanowi kolejny krok ku filmowej karierze. Swoim osiągnięciem podzieliła się na Instagramie.

24-letnia Iga Lis od najmłodszych lat obracała się w świecie mediów i show-biznesu. Jest córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa, którzy byli małżeństwem w latach 1994–2006. Iga, niejednokrotnie towarzyszyła rodzicom na na licznych wydarzeniach towarzyskich, a jej osobiste zainteresowania zaprowadziły ją na artystyczną ścieżkę kariery. Jej pasją jest reżyseria. Niedawno, poświęciła się realizacji swojego pierwszego filmu krótkometrażowego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Iga Lis wróciła do modelingu. W sieci pojawiły się zdjęcia z sesji zdjęciowej

Sofia Boutella o REBEL MOON 2: rozmawiamy z główną gwiazdą nowego filmu Zacka Snydera (WYWIAD)

Iga Lis realizuje się w branży filmowej. Stworzyła bardzo osobisty obraz

Film Igi Lis pt.: "Za moich czasów" jest dla niej bardzo osobistym projektem. Produkcja ta, jak twórczyni sama przyznaje, jest hołdem dla jej babć i innych kobiet reprezentujących poprzednie pokolenia. Film opowiada o międzypokoleniowej miłości, przeżyciach kobiet, ich odwadze, bólu i poświęceniach, które często są ukryte przed światem i niezauważane. W tworzenie filmu zaangażowana była również Julia Grzeszczak, przyjaciółka Igi z dzieciństwa. Na Instagramie Iga podzieliła się swoimi emocjami związanymi z tym projektem.

Pierwszy raz w życiu oglądać swój film na dużym ekranie wśród bliskich - szczęście, które ciężko opisać. dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tym wyjątkowo ważnym dla nas dniu

- napisała Iga w mediach społecznościowych.

Internauci zareagowali entuzjastycznie na wiadomość o premierze filmu. Pod zdjęciami opublikowanymi przez Igę na Instagramie pojawiło się wiele gratulacji i słów uznania. Fani i znajomi docenili jej talent oraz odwagę, by podjąć się tak osobistego tematu w swoim debiutanckim filmie.