Ida Nowakowska urodziła! TVP zdradziła szczegóły

2021-05-10 13:35 kp
Ida Nowakowska
Autor: WBF

Fani Idy Nowakowskiej razem z nią odliczali czas przed pojawieniem się na świecie jej pierwszego dziecka. Dziennikarka przez całą ciążę cieszyła się dobrą kondycją i zaledwie na początku maja zniknęła z Pytania na śniadanie. Teraz Telewizja Polska przekazała radosną wiadomość - Ida Nowakowska urodziła! Sprawdźcie szczegóły.

Ida Nowakowska urodziła - tę radosną wiadomość na swoim profilu na Facebooku przekazała Telewizja Polska. Dziennikarka to jedna z ulubienic fanów TVP i jedna z największych gwiazd stacji, którą na co dzień możemy oglądać w Pytaniu na Śniadanie, a ostatnio w nowej edycji show Dance Dance Dance. Teraz dziennikarkę czeka jednak przerwa w pracy i skupienie się na życiu prywatnym.

Fani Idy Nowakowskiej już od wielu dni czekali na informację o tym, że gwiazda została mamą. Termin porodu Idy zbliżał się wielkimi krokami, a ona sama chętnie chwaliła się na Instagramie przygotowaniami do powitania na świecie jej pierwszego dziecka - jak chociażby zakupem wózka.

Ida Nowakowska urodziła. Znamy płeć i szczegóły porodu

Ida Nowakowska urodziła

Narodziny dziecka Idy Nowakowskiej potwierdziła w poniedziałek Telewizja Polska. Na Facebooku stacji znalazło się urocze zdjęcie prezenterki z dziecięcym misiem i balonem TVP.

Witamy Maluszka na świecie❗️💙💙💙👶🍼 Rodzicom serdecznie gratulujemy i cieszymy się Waszym szczęściem❗️😍🥳 #BądźmyRazem z Ida Nowakowska Herndon, 𝗝𝗮𝗰𝗸 𝗛𝗲𝗿𝗻𝗱𝗼𝗻 i ich synkiem 🤗👨‍👩‍👦

- czytamy na Facebooku Telewizji Polskiej.

Witamy Maluszka na świecie❗️💙💙💙👶🍼 Rodzicom serdecznie gratulujemy i cieszymy się Waszym szczęściem❗️😍🥳 #BądźmyRazem z Ida Nowakowska Herndon, 𝗝𝗮𝗰𝗸 𝗛𝗲𝗿𝗻𝗱𝗼𝗻 i ich synkiem 🤗👨‍👩‍👦Opublikowany przez Bądźmy Razem. TVP Poniedziałek, 10 maja 2021

O tym, że Ida Nowakowska urodzi chłopca, wiedzieliśmy już od kilku miesięcy. Dziennikarka zdradziła płeć dziecka już w lutym.

Gratulujemy!

NAJNOWSZE