Ida Nowakowska świętuje rocznicę ślubu. Są niepublikowane zdjęcia z mężem!

2021-06-23 10:55 mm
Ida Nowakowska
Autor: WBF

Ida Nowakowska po raz pierwszy świętowała rocznicę ślubu z dzieckiem na rękach! Gwiazda Telewizji Polskiej, która niedawno została mamą, opublikowała na Instagramie specjalny post, w którym wychwala swojego męża. Ida pisze o nowej pasji Jacka Herndona, którą oczywiście jest... wychowywanie dziecka. Zobaczcie, co napisała prezenterka TVP z okazji rocznicy ślubu!

Ida Nowakowska i Jack Henrdon są już 6 lat po ślubie! Z tej okazji tancerka zamieściła na Instagramie okolicznościowy post, w którym zachwala nową pasję swojego męża - opiekę nad synkiem.

6. rocznica ślubu, ale pierwsza spędzona we trójkę 💛

Znamy się już 11 lat… ale w tym roku zakochałam się w swoim mężu jeszcze bardziej… a nie wiedziałam, że jest to możliwe. Codziennie imponuje mi tym jak pięknie potrafi połączyć wymagającą pracę z byciem super tatą.Mówi: „To moja nowa pasja….”Myślisz, że o człowieku wiesz już wszystko, a tymczasem okazuje się ze zostawił jeszcze takiego asa w rekawie! ☺️

Dopóki smierć nas nie rozłączy.

God Bless 🤍

- napisała na Instagramie Ida Nowakowska, dołączając filmik z serią nowych zdjęć - w tym także tych ze swoim synkiem.

Kim jest mąż Idy Nowakowskiej?

Ida Nowakowska przyszła na świat w Warszawie, ale część życia spędziła za oceanem. Tancerka wyjechała do USA w 2007 roku, tuż po zakończeniu programu "You Can Dance". W Ameryce Ida wzbogaciła się nie tylko o nowe doświadczenia, ale także o... przyszłego męża.

Jack Herndon i Ida Nowakowska nie wpadli sobie od razu w oko - ich miłość potrzebowała trochę czasu. Oboje poznali się w trakcie studiów aktorskich. Sporo razem pracowali i dobrze się dogadywali. Dopiero po zakończeniu nauki przyjaźń przerodziła się w coś więcej.

Ida i Jack pobrali się w 2015 roku. Ślub tancerki z Amerykaninem odbył się w Warszawie. Mąż Idy Nowakowskiej niechętnie pokazuje się publicznie i gwiazda "Pytania na śniadanie" również stara się chronić jego prywatność. Na Instagramie tancerki znajdziemy jednak już całkiem sporo jego zdjęć i filmików z jego udziałem. Kilka wybranych możecie obejrzeć poniżej.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 18.06.2021
NAJNOWSZE