Hot16Challenge2: Kto wypadł najlepiej? Oto 19 najpopularniejszych filmów! [SONDA]

2020-05-13 13:49 kp
Gwiazdy w Hot16Challenge2
Autor: Facebook/ Agnieszka Chylińska; Youtube/ Brodka; Youtube/ Taco Hemingway

Hot16Challenge2 to dziś najgorętsze wyzwanie w polskim internecie! Zapoczątkowane przez rapera Solara w 2014 roku dziś nabrało zupełnie nowego wymiaru - muzycy i znane osoby od wielu dni publikują w sieci swoje nagrania złożone z 16 wersów i w ten sposób zbierają fundusze na służbę zdrowia. Czas na krótkie podsumowanie! Kto poradził sobie najlepiej?

#Hot16Challenge2 to od wielu dni najgorętszy hasztag w Polsce. W drugiej odsłonie popularnego kilka lat temu wśród raperów wyzwania biorą udział już nie tylko muzycy hiphopowi, ale i wokaliści, kabareciarze i inne znane osobistości. Zasada jest prosta - nominowany w ciągu 72 godzin musi ułożyć utwór hiphopowy składający się z 16 wersów i nominować kolejne osoby do wyzwania. Wszystkiemu towarzyszy zbiórka pieniędzy na służbę zdrowia, którą można wspomóc tutaj.

Efekt rozpoczętego przez Solara wyzwania przerósł najśmielsze oczekiwania. Swoje piosenki nagrało już kilkadziesiąt gwiazd, datki na stronie fundacji Siepomaga przekazało już ponad 50 tysięcy osób, a zebrana kwota powoli sięga 2 milionów!

#Hot16challenge2 Adama Federa

#Hot16Challenge2 - kto jest najlepszy?

Czas przyjrzeć się tym, którzy skusili się na udział w Hot16Challenge2! Które nagranie zrobiło na Was największe wrażenie? Zobaczcie te najpopularniejsze filmiki i zagłosujcie w naszej sondzie.

Roksana Węgiel

Wojciech Mann

Dawid Podsiadło

Nosowska

Artur Barciś i Cezary Żak

Cleo

Natalia Szroeder

Agnieszka Chylińska

Andrzej Duda

Taconafide

Monika Brodka

Gimper

Peja/Slums Attack

Grubson

Kali

Pezet

Krzysztof Zalewski

Szpaku

Solar

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE