Hilaria Baldwin i Alec Baldwin

i

Autor: RMCL, NGRE/Backgrid/East News

Hilaria Baldwin udawała Hiszpankę!? Gwiazda urodziła się w Bostonie i ma na imię Hillary

2020-12-28 16:03

Nawet wyszukiwarka Google jest przekonana, że Hilaria Baldwin urodziła się na Majorce w Hiszpanii. Podobnie jak my wszyscy, dała się nabrać! Niedawno pojawiły się plotki, jakoby ciotka Hailey Bieber okłamała wszystkich co do swojego pochodzenia. I faktycznie, Hilaria Baldwin się przyznała! Ma na imię Hillary i urodziła się w Bostonie!

Hilaria Baldwin jest winna fanom wyjaśnienia. Przez lata mówiła, że pochodzi z Hiszpanii. Nawet Google twierdzi, że Hilaria Baldwin urodziła się na Majorce. Tymczasem to ściema! Na Twitterze pojawiły się filmiki które udowadniają, że jej hiszpański akcent nie jest prawdziwy.

Ciotka Hailey Bieber w końcu zdecydowała się wyznać prawdę. Hilaria Baldwin pochodzi z Bostonu i ma na imię Hillary.

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Hilaria Baldwin kłamała o swoim pochodzeniu?

Wszyscy jesteśmy przekonani, że Hilaria Baldwin urodziła się na Majorce. Gwiazda dorastała później w Bostonie, jednak to o Hiszpanii mówiła, jako o kraju swojego pochodzenia. Teraz sprawy się skomplikowały... Ciotka Hailey Bieber kłamała?

Na Twitterze pojawiła się serią filmów przedstawionych jako dowód, że hiszpański akcent Hilaria Baldwin nie jest prawdziwy. Posypały się oskarżenia, że Hilaria Baldwin sfałszowała swoje hiszpańskie pochodzenie. Gwiazda wyjaśniła sprawę na instastories. Faktycznie, ciotka Hailey Bieber urodziła się nie na Majorce, lecz w Bostonie.

Tłumaczyła się Hilaria Baldwin.

Jeśli chodzi o jej imię, Hilaria powiedziała, że będzie używać Hillary w Stanach i Hilarii w Hiszpanii.

Cała moja rodzina nazywa mnie Hilaria. Zawsze trochę mi przeszkadzało, że żadne imię nie brzmi dobrze w innym języku. Więc użyłabym jednego lub drugiego.

Tak, jestem białą dziewczyną. Jestem białą dziewczyną. Powiedzmy sobie jasno, że w Europie jest dużo białych ludzi, a moja rodzina jest biała. Pod względem etnicznym jestem mieszanką wielu, wielu, wielu rzeczy. Pod względem kulturowym dorastałam w dwóch kulturach, więc to naprawdę takie proste.

Starając się stłumić burzę w mediach społecznościowych, w filmie Hilaria Baldwin zmieniła narrację i powiedziała, że ​​„część” dzieciństwa spędziła w Hiszpanii, a „część” w Massachusetts, gdzie się urodziła. Utrzymywała, że ​​cała jej rodzina mieszka teraz w Hiszpanii.

W chaotycznym wideo gwiazda dodała też, że jest bardzo dumna ze swojego pochodzenia.

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Eva Mendes?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE