Hailey Bieber

i

Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Hailey Bieber była w dzieciństwie baletnicą! Justin udostępnił słodkie nagranie

2020-12-26 11:27

Święta to czas, w którym wiele osób uwielbia wspominki i oglądanie starych zdjęć. W nostalgiczny nastrój wpadli też Bieberowie! Justin, który ostatnio jeszcze częściej niż zawsze podkreśla, jak bardzo kocha Hailey Bieber, postanowił cofnąć się do czasów jej dzieciństwa. Muzyk pokazał na Instagramie uroczy filmik z małą Hailey!

Historia miłości Justina i Hailey Bieber to gotowy materiał na film romantyczny. Para poznała się jeszcze w młodości, gdy Jus był wschodzącym gwiazdorem muzyki, a Hailey córką aktora Stephena Baldwina. Jak się później okazało, ona jeszcze jako nastolatka podkochiwała się w swoim idolu. On musiał natomiast przejść bardzo wiele, by w końcu pojąć, że to właśnie Hailey jest miłością jego życia.

Para pobrała się w urzędzie we wrześniu 2018 roku po zaledwie kilku miesiącach związku. Ich ślub przed ołtarzem i wesele z prawdziwego zdarzenia odbyły się nieco ponad rok później w Karolinie Południowej.

ESKA XD #012

Jeśli nie wiedzieliście, jak słodka była moja żona już wtedy, będziecie wiedzieli po obejrzeniu jej malutkiej wersji w Dziadku do orzechów. Moje serce tego nie wytrzyma.

- napisał Jus.

Na video możemy zobaczyć małą Hailey Bieber pląsającą na scenie niczym prawdziwa baletnica! Zobaczcie sami:

Wiedzieliście, że Hailey Bieber miała takie taneczne zacięcie?

Hailey Bieber w dzieciństwie

Przy okazji tegorocznych świąt Bieberowie postanowili najwyraźniej nieco powspominać czasy dzieciństwa. Para odnalazła stare nagranie z modelką, która jako dziecko wystąpiła w przedstawieniu Dziadek do orzechów. Justin Bieber udostępnił nagranie swoim fanom na Instagramie, by i oni mogli zobaczyć, jaką muzyk ma utalentowaną żonę!

Sonda
Co myślisz o żonie Justina?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE