Zayn Malik i Gigi Hadid

i

Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Gigi Hadid i Zayn Malik zrobili sobie takie same tatuaże! Co oznaczają?

2021-02-05 20:03

Niedawno Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami. Para zdecydowała się nazwać swoją pierwszą córkę Khai. Wybór wydaje się ukłonem w stronę babci modelki. Chodzi o matkę jej ojca Mohameda Hadida, Khairiah. Imię to nie jedyny arabski motyw w życiu młodych rodziców. Gigi Hadid i Zayn Malik zrobili sobie pasujące tatuaże.

Kilka miesięcy temu Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami. Modelka dość późno zdecydowała się na ujawnienie wiadomości o ciąży. Chciała ten wyjątkowy czas przejść z dala od mediów i po części się jej to udało. Gdy już ich córeczka przyszła na świat, młodzi rodzice także pamiętali o dbaniu o jej prywatność.

Prestiżowy magazyn Vogue nakłonił Gigi Hadid do podzielenia się ze światem swoim życiem prywatnym. Modelka zapozowała na okładce i przy okazji opowiedziała trochę o macierzyństwie.

To nie jedna współpraca Vogue z Gigi Hadid. W serwisie YouTube na kanale magazynu pojawiło się wideo, na którym Gigi Hadid zdradza swoje makijażowe patenty. Przy okazji pokazała światu tatuaż!

ESKA XD #015

Niedawno podczas live'a na Instagramie Zayn Malik pokazał fanom identyczny wzór.

Urocze?

Gigi Hadid i Zayn Malik mają pasujące tatuaże

Narodziny dziecka zawsze wywalają świat rodziców do góry nogami. Nikt nie będzie zaskoczony, jeśli napiszemy, że Gigi Hadid i Zayn Malik także oszaleli na punkcie swojej córeczki.

Dziewczynkę nazwali Khai. W ten sposób Gigi Hadid i Zayn Malik uhonorowali matkę Mohameda Hadid. Babcia Gigi Hadid nazywała się Khairiah.

Okazuje się, że to nie jedyny arabski motyw w ich życiu. Gigi Hadid i Zayn Malik zrobili sobie pasujące tatuaże!

Nowy tatuaż Gigi Hadid możecie wypatrzeć na jej filmiku na kanale Vogue. To zapis imienia Khai po arabsku.

Tatuaż Gigi Hadid

i

Autor: Youtube.com/Vogue

Ile lat mają największe gwiazdy Hollywood?

Pytanie 1 z 15
Johny Depp to najsławniejszy pirat na świecie. Ile lat ma aktor wcielający się w Jacka Sparrowa?