Henry Cavill pokazał dziewczynę na Instagramie. Serca fanek POŁAMANE

2021-04-12 19:02 es

Henry Cavill stara się chronić swoje życie prywatne. Jednak Wiedźmin wzbudza ogromne zainteresowanie i pewnych rzeczy po prostu nie da się ukryć... Ostatnio paparazzi zauważyli, jak Henry Cavill spaceruje z ukochaną za rękę po Londynie. Teraz aktor przedstawił ją oficjalnie światu na swoim Instagramie.

Henry Cavill funkcjonuje w show-biznesie już od wielu lat. Jednak niedawno zaliczył mega skok popularności. A to za sprawą serialu Wiedźmin. Tam jako tytułowy Geralt z Rivii zdobył serca fanek z wielu krajów świata.

Niestety, dziewczęta ostatnio spotkał zawód... Okazuje się, że Henry Cavill ma dziewczynę! Chociaż aktor stara się chronić swoje życie prywatne, przed paparazzimi się nie ukryje.

Kiedy już do sieci trafiły zdjęcia, na których Henry Cavill spaceruje po Londynie z tajemniczą blondynką, nie był sensu dłużej ukrywać związku.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Henry Cavill pokazał dziewczynę na Instagramie

Po tym, jak cały świat dowiedział się, że Henry Cavill jest już zajęty, aktor postanowił przedstawić wszystkim swoją ukochaną. Początkowo Daily Mail podało, że tajemniczą wybranką jest Danielle Beausoleil. Nie jest związana z show-biznesem naukowczyni, która prowadzi badania związane z ochroną środowiska.

Być może to zachęciło aktora do przedstawienia światu swojej faktycznej ukochanej. Henry Cavill jest z Natalie Viscuso!

To ja wyglądam spokojnie i pewnie, zanim moja piękna i genialna ukochana Natalie zniszczy mnie w szachach.

Napisał Henry Cavill.

Kim jest jego ukochana, Natalie Viscuso? Z jej LinkedIna dowiadujemy się, że jest wiceprezeską studiów telewizyjnych i cyfrowych w Legendary Entertainment. To jedna z firm producenckich, które stoją za filmami, w których grał Henry Cavill - Man of Steel (2013) i Enola Holmes (2020).

Zdjęcie, na którym wygrywa w szachy z ukochanym, złamało serce jego fankom!

- Błagam, napisz, że to do jakiegoś filmu

- Chciałabym być na jej miejscu

- Serce mi pękną, ale życzę wam dużo miłości

- Dziewczyny, nie mamy szans... Jest całkowicie zakochany!

Czytamy pod zdjęciem.

Ładna z nich para?

NAJNOWSZE