Helen Hunt miała wypadek samochodowy! Aktorka trafiła do szpitala! [WIDEO]

2019-10-17 9:03 nk
Helen Hunt
Autor: Richard Shotwell/Invision/AP/East News

Helen Hunt była pasażerką auta, które przewróciło się na bok w wyniku zderzenia, do którego doszło na jednym ze skrzyżowań w Los Angeles. 56-letnia aktorka została odwieziona do szpitala, skarżąc się na silny ból. Czy gwieździe stało się coś poważnego? Zobaczcie wideo z kamery monitoringu, na którym widać moment zderzenia samochodów!

Helen Hunt miała poważnie wyglądający wypadek samochodowy! 56-letnia aktorka była pasażerką SUVA, który został uderzony przez drugie auto z taką mocą, że przewrócił się na bok!

Jak donosi amerykański serwis TMZ, który opublikował nagranie z kamery monitoringu, gwiazda siedziała z tyłu samochodu. Kierowca pojazdu myślał najwyraźniej, że ma wolną drogę na skrzyżowaniu i wjechał na nie. Auto było już prawie po drugiej stronie, kiedy z potężną siłą uderzył w nie sedan, szybko nadjeżdżający z prawej strony. O sile uderzenia świadczy choćby fakt, że potężny SUV z Helen Hunt na pokładzie przewrócił się na bok!

Helen Hunt ranna?

TMZ podaje, że tuż po wypadku Helen Hunt skarżyła się na silny ból i została zabrana do szpitala w w Los Angeles. Jej stan ratownicy medyczni ocenili jako stabilny.

Kilka godzin później, po dokładnych badaniach, Helen Hunt została wypuszczona ze szpitala. Przedstawiciel laureatki Oscara z 1998 roku powiedział prasie, że gwiazda była roztrzęsiona, ale nie odniosła żadnych poważnych obrażeń.

W związku z wypadkiem nikt nie został pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Policja wykluczyła narkotyki lub alkohol jako przyczynę zdarzenia.

Nie wiadomo, w jakim stanie są kierowcy obu samochodów.

Zobaczcie nagranie, w którym widać moment zderzenia!

Zobacz też:

NAJNOWSZE