Heidi Klum

i

Autor: Rex Features/East News

Heidi Klum opala się topless na jachcie. Tom Kaulitz to szczęściarz

2021-07-31 8:05

48-letnia Heidi Klum nie ukrywa, że przy swoim młodym mężu ona sama czuje, jakby była młodsza niż w rzeczywistości. Jedno jest pewne - modelka tak właśnie wygląda. Gwiazda wciąż może pochwalić się idealną figurą i chętnie chwali się nią na Instagramie. A jej ulubionym strojem jest... brak stroju!

Heidi Klum u boku Toma Kaulitza przeżywa drugą młodość. Modelka jest niezmiennie zakochana w muzyku Tokio Hotel i często chwali się swoim związkiem na Instagramie. Na jej profilu nie brakuje przy tym gorących zdjęć z muzykiem lub jeszcze gorętszych fotek roznegliżowanej Heidi, która kusi w ten sposób nie tylko męża, ale i fanów.

Heidi Klum i Tom Kaulitz pobrali się w sekrecie w lutym 2019 roku, a ceremonię ślubną z prawdziwego zdarzenia urządzili w sierpniu tamtego samego roku na jachcie w okolicach włoskiego Capri. Gdy kilka lat wcześniej modelka zaczęła spotykać się z młodszym o 27 lat gwiazdorem Tokio Hotel wiele osób powątpiewało, czy para stworzy poważny związek. Tymczasem między nimi układa się doskonale.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

To ty wywołujesz największy uśmiech na mojej twarzy, Tom.

- napisała pod zdjęciem topless.

Zobaczcie!

Heidi Klum topless

Teraz my możemy zobaczyć Heidi Klum oczami Toma Kaulitza. Modelka i jej ukochany spędzają czas na wczasach, gdzie gwiazda chętnie korzysta z kąpieli. Na nowym zdjęciu zapozowała topless - to właśnie takie widoki ma Tom, gdy gwiazda wychodzi z wody!