Heidi Klum uwielbia kusić nago na Instagramie! Oto 10 jej najseksowniejszych zdjęć

2021-07-11 18:00

Patrząc na profil 48-letniej Heidi Klum na Instagramie nie ma wątpliwości, że przy 31-letnim mężu modelka przeżywa drugą młodość. Celebrytka cieszy się wciąż młodzieńczą urodą i idealnym ciałem, które ostatnio wyjątkowo chętnie eksponuje w sieci. My zebraliśmy dla Was te najodważniejsze i najbardziej seksowne zdjęcia z jej Instagramu.

Heidi Klum doskonale wie, jak skutecznie podnosić temperaturę swoim fanom. Po tym, jak modelka wyszła w 2019 roku za młodszego od siebie o 17 lat Toma Kaulitza z zespołu Tokio Hotel, gwiazda czuje się jeszcze bardziej atrakcyjna niż kiedykolwiek. Celebrytka nie tylko chętnie pokazuje romantyczne ujęcia z ukochanym, ale wyjątkowo często pozuje mu do zdjęć bez ubrania.

Ku uciesze fanów spora część jej nagich zdjęć trafia na jej profil na Instagramie.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Heidi Klum topless na Instagramie

Heidi Klum w ostatnich miesiącach wyjątkowo często pozowała topless. Dobrą okazją do zrzucenia z siebie stanika były nie tylko kolejne egzotyczne wakacje z Tomem Kaulitzem, ale i EURO 2020, podczas którego modelka zagrzewała niemiecką reprezentację do walki seksownym zdjęciem tzw. underboob. Brzmi zachęcająco? Zajrzyjcie do galerii po porcję gorących zdjęć Heidi Klum!