Heidi Klum reklamuje bieliznę od Kim Kardashian. Robi to lepiej niż celebrytka?

2021-10-27 14:44 AM
Heidi Klum
Autor: ABC / Jimmy Kimmel Live/Ferrari Press/East News

Kim Kardashian połączyła siły z włoskim domem mody Fendi. Już wkrótce zaprezentują światu wspólne projekty. A póki co obie marki wzięły się za promocję. W roli modelki Heidi Klum.

Współpraca Fendi i Skims może okazać się strzałem w dziesiątkę. Marka Kim Kardashian oferująca klientom bieliznę już za chwilę wejdzie na znacznie wyższy level. Ale zanim klienci ruszą na zakupy, a Kim będzie liczyła zyski, obie marki muszą się nieźle nagłowić, jak zachęcić do zakupów.

Promując produkty w Skims, Kim Kardashian w większości przypadków sama wskakuje w oferowane produkty i z wrodzonym talentem do pozowania zachęca do kupna bielizny. Czasem angażuje też rodzeństwo – siostry oczywiście nie odmawiają.

Teraz wypadało zaangażować bardziej profesjonalną modelkę. Wybór padł na Heidi Klum. Modelka na Instagramie wrzuciła 8 zdjęć, na których pozuje w pomarańczowym komplecie. Krótki top i majtki to najnowsza propozycja współpracy Fendi x Skims. Dwie znane marki będą oferować nie tylko bieliznę, ale także m.in. kurtki puchowe.

Ceny za topy i sukienki to około 950 dolarów. Za kurtkę trzeba będzie zapłacić już więcej bo aż 2950 dolarów.

Kolekcja dostępne będzie 9 listopada.

Jak Wam się podoba?

A może wolelibyście kogoś innego w roli modelki?

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem w pierwszej ciąży, to wzbudza tyle emocji! Właśnie kupiłam dziecku pierwszy prezent i bardzo się wzruszyłam! Tyle emocji przy książeczce. Strach pomyśleć, co będzie dalej. Kim jestem?
NAJNOWSZE