Heidi Klum i Tom Kaulitz

i

Autor: Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli sekretny ślub! Są małżeństwem od KILKU MIESIĘCY!

2019-07-11 21:17

Heidi Klum i Tom Kaulitz prawie pół roku trzymali w tajemnicy fakt, że są już małżeństwem! I zapewne trzymaliby dalej, gdyby dziennikarze nie dotarli do dokumentów urzędowych! 46-letnia modelka i 29-letni członek Tokyo Hotel poszli w ślady Justina Biebera i Hailey Baldwin-już-Bieber! Tyle, że zrobili to jeszcze lepiej!

Heidi Klum i Tom Kaulitz poznali się dokładnie 22 lutego 2018 roku. Choć wydawałoby się, że są osobami z dwóch zupełnie różnych światów (żeby nie powiedzieć - pokoleń!), oni stworzyli udany związek, co udowadniają na każdym kroku, przytulając się i całując publicznie. W grudniu 2018 roku Tom Kaulitz oświadczył się Heidi Klum, a ona powiedziała tak. Pierścionkiem zaręczynowym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Wszystko wskazywało na to, że tych dwoje nie zamierza niczego ukrywać. A jednak!

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub!

Amerykański serwis TMZ doniósł, że Heidi i Tom pobrali się! Ceremonia ślubna odbyła się w absolutnym sekrecie. A my wiemy, kiedy!

Jak wynika z dokumentów urzędowych, do których dotarli dziennikarze TMZ, ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza odbył się w Los Angeles 22 lutego 2019 - dokładnie rok po tym, jak para się poznała! Tego dnia wieczorem paparazzi przyłapali modelkę i muzyka na kolacji w modnej restauracji Mr Chow. Teraz wiemy już, że nie była to zwykła randka, a "wesele". Zakochani byli już wówczas po ślubie!

Dla niemieckiej supermodelki jej rodak to trzeci mąż. Heidi Klum ma na koncie małżeństwa z Sealem i Rickiem Pipino. Tom Kaulitz miał dotąd jedną żonę. Co prawda artysta nie ma własnych dzieci, ale poślubiając Heidi "nabył" aż czworo pasierbów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE