Heidi Klum i Tom Kaulitz

i

Autor: SplashNews.com/East News

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub na jachcie za ponad 2,7 mln zł/tydzień! ZDJĘCIA!

2019-08-05 9:40

Heidi Klum i Tom Kaulitz mają za sobą jeden skromny, sekretny ślub w lutym. Tym razem pobrali się na luksusowym jachcie u wybrzeży Capri! Tym samym, na którym ślubowały takie sławy, jak Jackie Kennedy czy Grace Kelly! Zobaczcie piękne zdjęcia z wesela Heidi Klum i Toma Kaulitza! Para młoda wyglądała bajecznie!

Niedawno świat obiegła informacja, że Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli sekretny ślub. 46-letnia modelka i 29-letni członek Tokyo Hotel pobrali się w Los Angeles 22 lutego 2019 - dokładnie rok po tym, jak się poznali! Tego dnia wieczorem paparazzi przyłapali modelkę i muzyka na kolacji w modnej restauracji Mr Chow. Dopiero później okazało się, że nie była to zwykła randka...

Krótko po tym, jak dowiedzieliśmy się, że Heidi i Tom są małżeństwem, pojawiły się nowe doniesienia - o drugim ślubie modelki i muzyka. Wiadomo było, że gwiazdorska para chce powiedzieć sobie drugi raz TAK w sierpniu na włoskiej wyspie Capri. Heidi Klum i Tom Kaulitz bawili się tam w ubiegłym roku i podobno to właśnie wtedy serce modelki zabiło szybciej dla młodego muzyka. Para rozesłała ponad 100 zaproszeń. Sama przysięga miała odbyć się o zachodzie słońca.

Heidi Klum i Tom Kaulitz już po drugim ślubie!

Heidi Klum i Tom Kaulitz spełnili swoje marzenie o romantycznym ślubie w sobotę, 3 sierpnia 2019. Ona miała na sobie suknię z odsłoniętymi ramionami i odcięciem pod biustem. On - biały garnitur i błękitną koszulę. Towarzyszyło im czworo dzieci modelki z poprzednich związków, a także brat bliźniak Toma, Bill Kaulitz. Ten ostatni przebrał się za księdza?!

Wyjątkowe było także miejsce ślubu Heidi Klum i Toma Kaulitza. Para pobrała się na pokładzie jachtu Christina O - tego samego, na którym w 1956 roku Grace Kelly wyszła za księcia Rainiera III, a w 1968 roku Jacqueline Kennedy poślubiła ówczesnego właściciela łodzi Aristotelisa Onasisa. To właśnie ten ostatni kupił kanadyjską fregatę w 1954 roku i przerobił ją na najbardziej luksusowy jacht tamtych czasów.

Tygodniowy czarter Christiny O w sezonie letnim kosztuje średnio 2 750 000 złotych za tydzień! No ale wspomnienia z TAKIEGO ślubu - bezcenne!

Zobaczcie zdjęcia!