Heidi Klum pozuje z córką. Kreacje boskie, ale stopy... BRUDNE

2021-08-01 9:58 es
Heidi Klum
Autor: ABC / Jimmy Kimmel Live/Ferrari Press/East News

Heidi Klum to jedna z ikon modelingu. Jej córka, Leni Klum od pewnego czasu kroczy tą samą ścieżką kariery co mama. Ma ogromny potencjał, bo odziedziczyła po niej urodę. Na wspólnym zdjęciu Heidi Klum z córką wyglądają zachwycająco. Przeszkadza tylko jeden szczegół... brudne stopy!

Heidi Klum to modelka światowej sławy. Na koncie ma niezliczone okładki i kampanie reklamowe. Dziś związana jest z modą przede wszystkim za sprawą udziału w licznych programach, takich jak Project Runway czy Germany's Next Topmodel.

Niedawno przekonaliśmy się, że śladami Heidi Klum zamierza podążać jej córka. Leni Klum ma ogromną szansę na karierę, ponieważ odziedziczył po mamie urodę.

Na wspólnych zdjęciach Heidi i Leni Klum wyglądają zjawiskowo. Gdyby tylko jeszcze umyły stopy...

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Heidi i Leni Klum prezentują brudne stopy

Zdaje się, że ktoś tu był na naprawdę dobrej imprezie... Heidi Klum opublikowała zdjęcie z córką. Razem z Leni wyglądają olśniewająco. Spójrzcie tylko na te kreacje! Z pewnością stylizację dopełniały eleganckie buty na wysokich obcasach. Tylko że imprezowanie w szpilkach po kilku godzinach zmienia się w koszmar.

Większość kobiet dobrze kojarzy ten moment, gdy podczas imprezy zrzuca się szpilki i tańczy na boso... Zdaje się, że Heidi i Leni Klum coś o tym wiedzą. Pani z dumą zaprezentowały brudne stopy!

Pokazuję, że dobrze się bawiłyśmy, bez mówienia, że dobrze się bawiłyśmy.

Napisała Heidi Klum.

Impreza musiała być naprawdę udana!

NAJNOWSZE