Harry Styles zdobył rolę w Małej Syrence! I ODRZUCIŁ JĄ!

2019-08-14 10:12
Harry Styles
Autor: Invision/Invision/East News

Czy to na pewno była dobra decyzja? Chwilę po tym, jak dwie duże sieci amerykańskich kin ogłosiły, że Harry Styles wcieli się w rolę księcia Eryka w nowej wersji Małej Syrenki, wokalista... odrzucił rolę! Media od tygodni informowały, że piosenkarz One Direction stara się o angaż do produkcji. Dlaczego więc nagle zrezygnował?

Fani Harry'ego Stylesa od czasów roli w Dunkierce Christophera Nolana widzą w nim nie tylko muzyka, ale i aktora. Piosenkarz miał okazję wykazać się na planie wojennej produkcji sporym aktorskim talentem, który docenili nie tylko widzowie, ale i sam reżyser oraz krytycy filmowi. Od tamtego momentu Harry regularnie udaje się na kolejne castingi z nadzieją, że otrzyma kolejną rolę.

Ostatnio nie powiodło mu się podczas walki w castingu do roli Elvisa Presley'a, którą zdobył ostatecznie Austin Butler. Od tygodni media donosiły też, że Harry Styles jest brany pod uwagę przez twórców nowej Małej Syrenki, w której mógłby wcielić się w rolę księcia Eryka. Teraz jednak, gdy Harry Styles wygrał casting... odrzucił rolę!

>> Kim jest Austin Butler? Nowy Elvis Presley może zamieszać w Hollywood

Harry Styles odrzucił rolę w Małej Syrence

W połowie lipca informowaliśmy, że Harry Styles bierze udział w castingu do roli księcia Eryka, którego tytułowa Ariel ratuje przed utonięciem. Okazuje się, że umiejętności Harry'ego spodobały się Buzowi Luhrmannowi, który postanowił dać mu szansę! Informacja o tym, że Harry Styles wygrał casting do Małej Syrenki, zdążyła pojawić się 13 sierpnia 2019 na twitterowych profilach dwóch amerykańskich sieci kin.

UWAGA Harry Styles zagra księcia Eryka w Małej Syrence!

- można było przeczytać na profilu Regent Cinemas. Podobny news pojawił się na tablicy AMC Theatres:

Mamy księcia! To potwierdzone, że Harry Styles zagra księcia Eryka w remake'u disneyowskiej Małej Syrenki

Posty szybko zniknęły, bo jak okazało się, Harry Styles odrzucił rolę! The Wrap poinformował, że muzyk jest "fanem produkcji", ale "z szacunkiem odmówił" występu w filmie.

Jak to możliwe? Oczywiście jedynym wytłumaczeniem dla takiego obrotu sprawy są muzyczne plany Harry'ego Stylesa. Piosenkarz zakończył już nagrywanie swojej drugiej solowej płyty i od niedawna pracuje nad teledyskami do singli. A to oznacza, że Harry Styles ma w planach promocję krążka i zapewne - trasę koncertową. Jeśli termin pracy nad Małą Syrenką mógł pokrywać się z obowiązkami muzycznymi, Harry wybrał to, co dla niego ważniejsze...

>> Harry Styles zamknął szkocki port, by kręcić teledysk! Turyści mu tego nie wybaczą

Żałujecie?

NAJNOWSZE