Harry Styles wierzy w moc medytacji. "To zmieniło moje życie"

2020-07-10 12:08 KP
Harry Styles
Autor: Elder Ordonez / SplashNews.com/East News

Harry Styles wziął ostatnio udział w niezwykłym projekcie Calm, w ramach którego przeczytał bajkę na dobranoc, której użytkownicy aplikacji mogą słuchać przed snem czy w trakcie medytacji. Okazuje się, że piosenkarz szczerze wierzy w moc wyciszenia i przyznaje, że jemu samemu takie chwile ciszy i spokoju bardzo pomagają w codziennym życiu.

Na co dzień Harry Styles elektryzuje swoim głosem tysiące fanów. Na koncertach gwiazdor potrafi pokazać niezwykłą energię, która jeszcze przez długi czas utrzymuje się wśród jego publiczności. Harry potrafi jednak również zaczarować i usypiać, o czym właśnie możemy się przekonać.

Harry Styles dołączył ostatnio do takich gwiazd jak Nick Offerman, Lucy Liu, Stephen Fry czy Matthew McConaughey i w aplikacji Calm przeczytał bajkę na dobranoc dla swoich fanów. Teraz każdy, kto ma ochotę, może przed snem posłuchać spokojnego głosu muzyka. Do bajki Harry'ego można też medytować, czy po prostu odpocząć po ciężkim dniu.

>> Harry Styles utuli was do snu! Gwiazdor czyta bajki w apce Calm

Harry Styles zachęca do odpoczynku

Do udziału w przedsięwzięciu Harry'ego Stylesa nie trzeba było długo namawiać. Wszystko dlatego, że wokalista sam bardzo ceni sobie momenty spokoju i wsłuchania się w siebie, które pozwalają przetrwać w pełnym hałasu dzisiejszym świecie. I do takiego "wyhamowania" co jakiś czas zachęca również swoich fanów.

Sen i medytacja to ogromna część mojej codzienności, bez względu na to, czy jestem w domu, w studiu, czy w podróży. Odpoczynek i regeneracja są równie ważne jak wykonywanie pracy. Znalezienie równowagi było nieskończenie korzystne zarówno dla mojego zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. To zmieniło moje życie. Bardzo się cieszę ze współpracy z Calm w czasach, gdy świat potrzebuje takiego uzdrowienia, jakie tylko może uzyskać. Traktuj ludzi życzliwie.

- powiedział Harry Styles.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko się zastosować do jego rad.

Słuchaliście już bajki w jego wykonaniu?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE