Harry Styles w Londynie. Pomalowane paznokcie to już standard. Ale ta TOREBKA! Gustowna?

2020-02-14 14:21 nk
Harry Styles
Autor: Timmie / SplashNews.com/East News

Harry Styles jest znany z oryginalnego stylu ubierania się. Wygląda jednak na to, że artysta nie zamierza przestać nas zaskakiwać! Podczas wizyty w jednej ze stacji radiowych w Londynie Hazza miał ze sobą torebkę, która naszym zdaniem była typowo damska i do tego... nieco staromodna. Ale w końcu ładnemu we wszystkim ładnie, no nie?

Jeśli tak jak my, Wy też jesteście zakochani (zakochane?) w stylu Harry'ego Stylesa, to z pewnością z zaciekawieniem przyglądacie się jego kolejnym stylizacjom. Były członek One Direction udowadnia, że fantazja to coś, czego nie kupisz u Armaniego - ją po prostu trzeba mieć w sobie. Hazza obala też kolejne stereotypy, jeśli chodzi o podział na ubrania męskie i damskie. Piosenkarz nosi sporo tych ostatnich i wygląda w nich po prostu świetnie. Ma do tego dar nadawania ubraniom uroku - nawet, jeśli coś nie do końca nam się podoba, to u niego to po prostu kupujemy!

Harry Styles z torebką po babci?

Harry Styles został przyłapany przez paparazzich, gdy szedł do stacji radiowej BBC Radio Two, by dać występ na żywo. Jego wygląd jak zwykle przykuwał uwagę w dość dyskretny sposób.

Harry Styles kocha styl retro i podczas wizyty w BBC był jego uosobieniem. Miał na sobie szerokie sztruksowe spodnie, dość opięty t-shirt w paski i zieloną kurteczkę. Oczywiście swój niepowtarzalny charakter podkreślił pomalowanymi paznokciami, a dopełnieniem tego wszystkiego była wyraźnie damska torebka. Szczerze? Nie w naszym guście, ale Hazza wyglądał z nią uroczo! Pytanie, czy zanim ją wziął, zapytał babcię o zgodę... ;)

NAJNOWSZE