Timothee Chalamet parodiuje Harry'ego Stylesa! [WIDEO] Podobny do oryginału?

2020-12-13 13:43 kp
Timothee Chalamet jako Harry Styles
Autor: Youtube/ Saturday Night Live; Ian West/Press Association/East News

Harry Styles doczekał się swojego sobowtóra w postaci Timothee Chalameta! Aktor wcielił się w rolę Hazzy w ostatnim odcinku Saturday Night Live. Młody gwiazdor postanowił odwzorować nie tylko sposób mówienia i zachowania Harry'ego Stylesa, ale i jego styl ubioru - tylko spójrzcie na ten haftowany kołnierzyk! Jak mu poszło?

Jeśli o prawdziwej sławie może świadczyć to, że w popularnym show parodiuje Cię aktor z nominacją do Oscara, to Harry Styles może być naprawdę zadowolony z siebie! W ostatnim odcinku Saturday Night Live w rolę Hazzy wcielił się sam Timothee Chalamet, czyli jeden z najbardziej cenionych w ostatnich latach odkryć światowego kina.

Jak mu poszło? Kilka elementów naprawdę mu się udało!

Fun facty o Harrym Stylesie

Pytanie 1 z 6
Co to jest "White Eskimo"?

Timothee Chalamet jako Harry Styles

W ostatnim odcinku Saturday Night Live zobaczyliśmy "wywiad" Dionne Warwick z Harrym Stylesem, w których wcielili się Ego Nwodim i Timothee Chalamet. "Harry Styles" pojawił się w show tanecznym krokiem w szerokich spodniach i sweterku po babci z haftowanym kołnierzykiem. Trzeba przyznać, że to dość ciekawa interpretacja stylu Hazzy :)

ESKA XD #012

W skeczu "Harry Styles" wyjaśnia m.in., że choć jego piosenka Watermelon Sugar opowiada o wakacjach, niektórzy uważają, że jest... o seksie!

Zobaczcie, jak Timothee Chalamet robi minki jako Harry Styles! Podoba Wam się jego interpretacja?

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE