Harry Styles i Olivia Wilde poszli o krok dalej. Aktorka poznała…

2021-12-29 13:15

Harry Styles i Olivia Wilde skutecznie utrzymują swój związek z dala od mediów. Wychodzi im to świetnie, bo niewiele osób wie, na jakim etapie jest ich relacja. Teraz pojawiły się pewne przecieki.

Niedługo minie rok odkąd na jaw wyszło, że Harry Styles spotyka się ze starszą o 10 lat aktorką. Między gwiazdami miało zaiskrzyć na planie Don't Worry Darling. Gdy media zaczęły spekulować na temat ich rzekomego związku, oni milczeli na ten temat, nie dając nic po sobie poznać.

Ale paparazzi trudno przechytrzyć. Wielokrotnie widywani w swoim towarzystwie, jasno dawali do zrozumienia, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Która gwiazda została mamą w tym tygodniu?

Teraz media podają, że związek brytyjskiego piosenkarza i amerykańskiej aktorki robi się coraz poważniejszy. Podobno ukochana Harry’ego poznała niedawno jego mamę!

To dla nich naprawdę ekscytujące, a dla Harry'ego jest to bardzo poważna rzecz, jaką kiedykolwiek zrobił w stosunku do kogoś.

Wielu fanów uważa, że Harry i Olivia w przyszłym roku planują ślub. Twierdzą, że nie bez powodu Wilde poznała mamę Stylesa.

Myślicie, że mogą mieć rację?

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Zobacz też: Harry Styles w kolorowych stylizacjach