Harry Styles kręci reklamę majonezu? Tak chciał ukryć nowy teledysk!

2019-08-05 15:37
Harry Styles
Autor: Invision/Invision/East News

Harry Styles od ponad roku z dala od mediów i fanów pracuje nad swoją drugą, solową płytą. Po tym, jak jego debiutancki krążek zdobył ogromną sympatię fanów i oklaski krytyków, poprzeczka została zawieszona wyjątkowo wysoko! Mało kto jednak wątpi w możliwości Harry'ego Stylesa. On sam natomiast tak bardzo chroni szczegółów swojej pracy, że... wmówił fanom, że pracuje nad reklamą majonezu!

Harry Styles bardzo serio wziął do siebie zadanie zrobienia solowej kariery po zawieszeniu działalności One Direction. To on jako pierwszy wydał solowy krążek (dotąd udało się to tylko jemu i Niallowi Horanowi), wyruszył w światowe tournee i zachwycił świat. Nowy styl piosenkarza - inspirowany takimi gwiazdorami jak David Bowie czy Mick Jagger - bardzo przypadł do gustu nie tylko jego fanom, ale i krytykom.

Nic dziwnego, że zachęcony pozytywnymi opiniami, po zakończeniu trasy Harry Styles Live on Tour, muzyk natychmiast wrócił do studia i rozpoczął pracę nad drugą płytą. Wiele wskazuje na to, że krążek jest już niemal gotowy, bo Harry zabrał się do kręcenia pierwszego teledysku!

Harry Styles - nowa płyta w drodze? Muzyk kręci teledysk

Harry'emu Stylesowi tak bardzo zależało jednak na tym, by fakt pracy nad klipem pozostał tajemnicą, że postanowił nieźle naściemniać swoim fanom! Piosenkarz został ostatnio zauważony przez wielbicieli w Lombardo Toledano w meksykańskim Cancun, a swoją obecność w mieście tłumaczył pracą nad... reklamą majonezu.

Jak podaje jednak The Sun, mieszkańcy nie dali się nabrać. Mało kto uwierzył w to, że Harry: A. zgodził się reklamować majonez i B. wykorzystuje w tym celu dwadzieścia różnych budynków.

W okolicy roiło się od ludzi. Wszyscy w okolicy wiedzieli, że filmowanie nie może być tylko reklamą majonezu, ponieważ nie łączyłoby się to z tak dobrą ochroną i tak dużą ekipą. Jego zespół kupił setki bukietów fioletowych kwiatów do klipu, a Harry spędzał większość czasu filmując w żółtym domu.

- donoszą świadkowie.

Oczywiście to, jaki tytuł nosi piosenka, do którego Harry Styles kręcił teledysk w Meksyku i kiedy klip się ukaże, to tajemnica.

>> 7 powodów, dla których Harry Styles PODBIJE Hollywood! Zgadzacie się?

Czekacie?

NAJNOWSZE