Harry i Meghan u Oprah. Jest pierwszy fragment wywiadu. Sukienka Meghan kradnie show!

2021-03-01 8:28 mm
Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
Autor: youtube.com / CBS

Wywiad Harry'ego i Meghan u Oprah Winfrey zapowiadany jest jako prawdziwa bomba, która może zniszczyć resztę więzi łączących Sussexów z rodziną królewską. Media spekulują, że podczas rozmowy u znanej dziennikarki Meghan i Harry wyjawią prawdziwe powody odejścia z dworu, a może nawet ujawnią rodzinne tajemnice, o których William, Karol i Elżbieta II za nic na świecie nie chcieliby usłyszeć w telewizji.

Równo tydzień przed zapowiadaną emisją wywiadu w sieci pojawiły się pierwsze fragmenty rozmowy. W dwóch krótkich fragmentach widzimy, jak Harry i Meghan siedzą naprzeciwko Oprah Winfrey w wiklinowych fotelach - najpierw każde z nich osobno, a następnie razem.

Już na pierwszy rzut oka uwagę przykuwa skromna, ale piękna sukienka Meghan Markle. Jak podają amerykańskie media, ciuch nie był tani - sukienka od Armaniego, którą zdecydowała się założyć na wywiad u Oprah żona Harry'ego, kosztuje około 5 tys. dolarów. 

Jakie szczegóły wyjawią Meghan i Harry?

Atmosfera wokół wywiadu Sussexów u Oprah jest skrzętnie podgrzewana, a rozmowa wyemitowana będzie w godzinach największej oglądalności. Sama Oprah Winfrey umiejętnie zwiększa napięcie, wybierając do zwiastuna wywiadu urywki rozmowy, które mają zapowiadać sensacyjne fakty - jak choćby ten, w którym Harry mówi, że bał się powtórki tragicznej historii swojej mamy. Książę sugeruje, że Meghan Markle była zaszczuta przez tabloidy podobnie, jak księżna Diana. Przypomnijmy, że Lady Di. zginęła w wypadku, kiedy jej limuzyna rozbiła się o filar wiaduktu uciekając przed paparazzi.

W pewnym momencie wywiadu dziennikarka pyta Meghan, czy ta była na królewskim dworze "uciszana". Oczywiście na odpowiedź musimy cierpliwie poczekać. Ta padnie dopiero 7 marca. 

Książę Harry, Meghan Markle, Oprah Winfrey
Autor: SplashNews.com/East News, face to face/FaceToFace/REPORTER
Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17
NAJNOWSZE