Harry boi się o swojego syna! Co według niego jest zagrożeniem dla Archiego?

2020-08-08 19:00 RD
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Meghan i Harry bardzo poważnie traktują rodzicielstwo. I bardzo dobrze. Ostatnio Harry powiedział nawet, że boi się o przyszłość swojego syna. Z czym to jest związane? Czy naprawdę jest się czego obawiać? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Meghan i Harry to bardzo kontrowersyjne osobowości. Ich odejście z rodziny królewskiej wiele osób rozwścieczyło. Wiele osób z kolei trzymało kciuki za małżeństwo na ich nowej drodze życia. Zdania co do ich decyzji były podzielone. I są do dzisiaj. Jednak nikt chyba nie ma wątpliwości co do tego, że Meghan i Harry są bardzo troskliwymi rodzicami, którzy myślą o przyszłości swojego dziecka i robią wszystko co w ich mocy żeby Archie miał wszystko co najlepsze.

Świadczyć może też o tym ostatnia wypowiedzieć Harry’ego. Niedawno napisał on bardzo długi artykuł dla Fast Company. Powiedział, że niepokoi go technologia i jej wpływ na zachowanie dzieci. To temat, który z pewnością jest bliski wielu rodzicom. Zdaniem Harry’ego firmy powinny się zastanowić, gdzie się reklamują, bo jest to bardzo istotne.

Firmy kupujące reklamy online muszą również zdawać sobie sprawę z tego, że nasz świat cyfrowy ma wpływ na świat fizyczny — na nasze zbiorowe zdrowie, na naszą demokrację, na sposób, w jaki myślimy i współdziałamy ze sobą, na to, jak przetwarzamy informacje. Ponieważ, jeśli jesteśmy podatni na siły przymusu w przestrzeni cyfrowej, musimy zadać sobie pytanie – co to oznacza dla naszych dzieci? Jako ojciec jest to szczególnie istotne dla mnie

powiedział Harry.

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE