Taniec z Gwiazdami: Hanna Żudziewicz miała zaburzenia odżywiania! "Nienawidzisz siebie"

2021-05-05 17:30 es
Hanna Żudziewicz
Autor: WBF

Hanna Żudziewicz to jedna z tancerek, których popisy możemy oglądać w show Taniec z Gwiazdami. Z okazji Światowego Dnia Walki z Anoreksją tancerka zdecydowała się na szczere wyznanie. Okazuje się, że mierzyła się z zaburzeniami odżywiania. W długim poście wyjaśnia, jaki wpływ miały na nią wygłaszane przez wszystkich opinie i w jakie kłopoty ją wpakowały.

Hanna Żudziewicz to utytułowana tancerka. Szersza publiczność kojarzy ją głównie z programu Taniec z gwiazdami. Na co dzień gwiazda raczej nie wpuszcza fanów do życia prywatnego. Jednak z okazji Światowego Dnia Walki z Anoreksją postanowiła opowiedzieć swoją historię.

Okazuje się, że uczestniczka show Taniec z gwiazdami mierzyła się z zaburzeniami odżywiania!

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Hanna Żudziewicz o zaburzeniach odżywiania

Niezdrowa relacja z jedzeniem to coraz częstszy problem dziwniejszych czasów. Z pewnością swój udział mają w tym social media, które kreują idealny i niedostępny kanon piękna. Umożliwiają także komentowanie i "wyrażanie własnej opinii", często w okrutny sposób.

Ocenianie innych ludzi, przychodzi większości z NAS bardzo łatwo. Szczególnie teraz w czasach mediów społecznościowych. "Przecież nic złego nie mówię, wyrażam tylko opinię, mam prawo". Mnie takich pare opini doprowadziło do paru bardzo trudnych lat.

Napisała Hanna Żudziewicz.

Tancerka wyjawiła, że lata temu pokonała zaburzenia odżywiania. Jednak był to bardzo mroczny czas...

To okropne uczucie kiedy nie możesz patrzeć na swoje odbicie w lustrze, nienawidzisz siebie i głodzisz się myśląc, że w ten sposób będziesz lepszy, bardziej akceptowany.Zaburzenia odżywiania to przede wszystkim choroba głowy. Choroba trudna i niestety dla niektórych śmiertelna.

Przy okazji Światowego Dnia Walki z Anoreksją, który obchodzimy 6 maja, Hanna Żudziewicz zaapelowała do swoich obserwatorek - "waga nie sprawi, że będziecie czuć się lepiej. Jedyne co trzeba poprawić to myślenie".

NAJNOWSZE