Demi Lovato ma nowego chłopaka?! To Mike Johnson, gwiazda The Bachelorette!

2019-07-22 12:27
Demi Lovato
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Czy Demi Lovato ma nowego chłopaka? Internet rozgrzewają nowe plotki o romansie Demi Lovato. Gwiazda ma się spotykać z uczestnikiem show The Bachelorette. Wybrankiem Demi ma być podobno Mike Johnson. Co o nim wiemy?

Demi Lovato ma nowego chłopaka - takie plotki o artystce od kilku dni krążą po sieciach społecznościowych i mediach plotkarskich. Kim jest rzekomy nowy facet Demi Lovato i skąd wzięły się te plotki?

DEMI LOVATO I MIKE JOHNSON SĄ PARĄ? NIE TAK SZYBKO!

Nie jest żadnym zaskoczeniem, że plotki o nowym chłopaku Demi Lovato tak łatwo podchwyciły największe amerykańskie serwisy plotkarskie. W ostatnim czasie informacje o autorce "Sober" pojawiają się niezwykle rzadko. Wynika to z faktu, że sama Demi Lovato w ostatnich miesiącach mocno ograniczyła aktywność i raczej unika rozgłosu.

Nie oznacza to jednak, że zamknęła się w celi i nie ma prywatnego życia... :)

Plotki o nowym chłopaku Demi Lovato zaczęły się od reakcji gwiazdy na pojawienie się jednego z uczestników programu The Bachelorette. W 15. sezonie reality show, w którym bohaterką jest 24-letnia Hannah Brown, wśród przedstawionych jej kawalerów pojawił się Mike Johnson.

Kiedy w odc. 1 stacja ABC przedstawiła uczestników, Demi Lovato opublikowała na swoim Instagram Stories zdjęcia Mike'a i napisała przy nim:

TO MÓJ WYBÓR.... TAAAK TYLKO MÓWIĘ

Oczywiście wygląda to tylko na zwykły post w komentarzu do oglądanego programu - podobnych wrzutek podczas każdego odcinka pojawiają się setki.

Pojawiły się jednak plotki, że Demi Lovato tak bardzo spodobał się Mike Johnson, że postanowiła się z nim spotkać!

Wygląda na to, że Demi Lovato na serio zabujała się w Mike'u Johnsonie. Kiedy w odcinku z 1 lipca Hannah odrzuciła Mike'a, Demi napisała:

Łap mnie, całuj mnie, boo boo!

Co ważne, Mike Johnson odpowiedział na flirt ze strony Demi Lovato i najwyraźniej spodobała mu się ta zabawa. Uczestnik The Bachelorette kilka razy odpisał na teksty Demi, a niektórzy twierdzą, że zdążył już się z nią nawet spotkać!

Czy coś z tego będzie? Czas pokaże XD.

Jak Wam się podoba nowy chłopak na celowniku Demi Lovato? Pasują do siebie? :)

Wyświetl ten post na Instagramie.
Jus living that #breathelife work hard play hard Post udostępniony przez Mike Johnson (@mikejohnson1_)

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE