Halsey jest w ciąży? Gwiazda skomentowała plotki!

2019-11-19 13:41 kp
Evan Peters i Halsey
Autor: LISA O'CONNOR/AFP/East News

Celebrytki muszą mieć swoje brzuchy zawsze na oku ;) Paparazzi i fani nieustannie wypatrują u nich krągłości, dając mediom powody do kolejnych, ciążowych plotek. Tym razem w centrum zainteresowania znalazła się Halsey, którą przyłapano ostatnio na głaskaniu się po brzuchu. Pytamy więc - czy Halsey jest w ciąży?

Halsey jest od niedawna w szczęśliwym związku z gwiazdorem American Horror Story, Evanem Petersem. Para zadebiutowała razem na czerwonym dywanie przy okazji tegorocznego Halloween, kiedy to wystąpiła w przebraniach Cher i Sonny'ego Bono. Od tamtego czasu paparazzi chętnie śledzą zakochanych.

Ostatnio parę przyłapano podczas spaceru w Santa Monica, co niespodziewanie wywołało plotki o ciąży Halsey. Na zdjęciach opublikowanych przez TMZ Evan Peters i Halsey głaszczą jednocześnie dłonią brzuch piosenkarki. Czyżby czekali na narodziny dziecka? Halsey natychmiast osobiście skomentowała plotki!

Halsey jest w ciąży?

Nauczona doświadczeniem wokalistka postanowiła jak najszybciej uciąć plotki - zanim nie obiegły one jeszcze wszystkich światowych mediów.

To chłopiec? To dziewczynka? To naleśniki

- napisała na Twitterze piosenkarka, dodając:

Nadal nie jestem w ciąży. Nadal mam alergię na gluten. Nadal kocham naleśniki

- zażartowała Halsey.

Cóż, wygląda na to, że tym razem ciążowe plotki rozejdą się po kościach ;)

NAJNOWSZE