Halsey i Evan Peters są oficjalnie razem! "Zachowują się jak para"

2019-10-25 9:27 kp
Halsey, Evan Peters
Autor: Sheri Determan / WENN.com/agefotostock/East News; SplashNews.com/East News

Przez ostatnie tygodnie Halsey intensywnie randkowała z gwiazdorem American Horror Story, Evanem Petersem. Spędzony razem czas zaowocował i dziś wokalistka i aktor są już parą. Fani przyłapali ostatnio zakochanych "na mieście" i nie mieli żadnych wątpliwości, że łączy ich coś poważnego! Pasują do siebie?

Ubiegłoroczne rozstanie z G-Eazym mocno odbiło się na psychice Halsey. 25-letnia wokalistka nie ukrywała gorących uczuć do ukochanego i długo nie mogła pogodzić się z końcem ich związku. Media donosiły jednak, że gwiazda nie miała wyjścia - G-Eazy regularnie imprezował w towarzystwie innych kobiet i wyraźnie nie był zainteresowany stworzeniem poważnej relacji, na jakiej zależało piosenkarce.

Pierwsze łzy po rozstaniu z G-Eazym Halsey ocierała u boku Yungbluda. Ich romans nie trwał jednak długo i zakończył się raczej bezboleśnie. Kolejna szansa na związek pojawiła się latem. Halsey od tygodni spotyka się z Evanem Petersem. I wszystko wskazuje na to, że parze układa się doskonale.

Halsey i Evan Peters są parą

Halsey i Evan Peters zostali ostatnio przyłapani przez fanów podczas randki w Sweet Butter Cafe w Kalifornii. Świadkowie nie mają wątpliwości, że wokalistkę i aktora łączy coś poważnego.

Zdecydowanie wyglądali jak para. Jedli razem, a Halsey śmiała się przez cały lunch. Kiedy wyszli z restauracji, przytulili się do siebie.

- czytamy.

Przypomnijmy, że Halsey i Evan Peters byli po raz pierwszy widziani razem we wrześniu. Co ciekawe, piosenkarka nigdy nie ukrywała, że podkochuje się w 32-letnim gwiazdorze American Horror Story. Od 2012 roku Halsey kilkakrotnie dodawała na Twittera żartobliwe posty, w których wyznawała mu miłość i prosiła o randkę. Zapewne nie spodziewała się, że jej marzenie się spełni...

Wyświetl ten post na Instagramie.
🧚🏼‍♂️💞🐚💐 Post udostępniony przez halsey (@iamhalsey)
NAJNOWSZE