Halsey - aniołek czy diablica? Jej Instagram jest MEGA HOT

2020-08-09 10:30 KP

Choć na co dzień o Halsey nie jest tak głośno, jak o jej popularniejszych koleżankach z branży showbiznesu, w rzeczywistości ta amerykańska piosenkarka to naprawdę warty zainteresowania barwny ptak. Na jej Instagramie aż roi się od seksownych fotek i kolejnych metamorfoz, którym najwyższy czas się przyjrzeć! Jak myślicie, bliżej jej do anioła czy diabła? :)

Halsey to 25-letnia gwiazda, którą zdecydowanie warto się zainteresować! Piosenkarka genialnie łączy swój charakterystyczny, słodki wokal z ostrzejszymi brzmieniami, czym zdobyła ogromną rzeszę fanów na całym świecie. O Halsey nie brak też wzmianek w mediach plotkarskich, a to wszystko za sprawą jej kolejnych związków, z których najgłośniejszy był ten z raperem G-Eazym.

Profil Halsey na Instagramie obserwuje już ponad 20 milionów fanów i liczba ta wciąż rośnie. Nic dziwnego - jej profil to jedno z najbardziej seksownych miejsc w sieci!

Gorący Instagram Halsey

Z każdym kolejnym zdjęciem Halsey na Instagramie jej fani coraz bardziej zastanawiają się - jaka jest naprawdę? Z jednej strony Amerykanka potrafi pokazać pazur i rockowe zacięcie, a z drugiej nie brakuje zdjęć, na których jest prawdziwym aniołkiem :) Halsey to zresztą mistrzyni metamorfoz, która uwielbia eksperymentować z kolorem włosów i oryginalnym makijażem.

Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE