Hailey Bieber zdradziła, jak Justin Bieber poderwał ją przez otwieranie butelki zębami!

2020-03-02 13:25 mw
Hailey Bieber
Autor: NBC/Ferrari Press/East News

Wiemy już, jak Hailey Baldwin rozkochała w sobie Justina Biebera! Modelka opowiedziała o tym, kiedy dokładnie zaczęła się jej życiowa przygoda u boku kanadyjskiego piosenkarza. Okazuje się, że Justin Bieber zaprosił ją na pierwszą randkę po tym, jak zobaczył występ Hailey u Jimmy'ego Fallona. Było to krótko po ostatecznym zerwaniu z Seleną... Czym dokładnie urzekła go Hailey? Okazuje się, że Justin Bieber zakochał się w sztuczce z otwieraniem butelki zębami! :)

W piątek 28 lutego Hailey Bieber była gościem programu The Tonight Show with Jimmy Fallon. Żona Justina Biebera gościła w tym show już po raz drugi - wcześniej było to w kwietniu 2018 roku, a więc jeszcze zanim związała się ze słynnym kanadyjskim piosenkarzem.

Okazuje się, że Hailey została "Panią Bieber" po części właśnie dzięki wizycie u Jimmy'ego Fallona! To właśnie w jego programie wykonała trick, dzięki któremu rozkochała w sobie Justina.

TRICK Z BUTELKĄ USIDLIŁ JUSTINA

Podczas piątkowego The Tonight Show Jimmy Fallon przypomniał poprzednią wizytę modelki w swoim programie. Było to w kwietniu 2018 roku. Justin Bieber był wtedy singlem, niedawno po raz drugi rozstał się z Seleną Gomez. Najwyraźniej nie miał więc w piątkowe wieczory zbyt wiele do roboty i z nudów oglądał telewizję. Szczęśliwy traf sprawił, że trafił właśnie na odcinek z Hailey, którą już wtedy dobrze znał, ale która nadal była dla niego tylko sympatyczną znajomą.

Podczas wizyty w talk show Fallona Hailey (jeszcze wtedy Baldwin) pokazała jeden ze swoich ulubionych tricków - otwieranie butelki piwa przy pomocy zębów.

Kiedy byłam tu ostatnio, zrobiliśmy taką małą imprezową sztuczkę - otwieranie butelki piwa Corona zębami. No i następnego poranka po programie ktoś do mnie zadzwonił. Usłyszałam coś w stylu: Hej, jak się masz? Widziałem cię wczoraj u Jimmy'ego Fallona, wyglądałaś świetnie. Spodobała mi się ta sztuczka, którą zrobiłaś - nie wiedziałem, że tak umiesz, to było ekstra!

Teraz jestem żoną tego kogoś!

- wyznała Hailey Bieber :)

Wyobrażamy sobie, jak miliony fanek Biebera marzących swego czasu o życiu u jego boku właśnie zastanawia się: dlaczego nie ja?! Na pewno też umiem otworzyć butelkę zębami!

Na wszelki wypadek jednak nie próbujcie tego w domu. Po pierwsze - Justin jest już zajęty. Po drugie - bez zębów pewnie jeszcze trudniej go poderwać... XD

ZOBACZ TEŻ:

Norbi o koranawirusie: Żonie odwołano wizytę u manicurzystki, bo wróciliśmy z Tajlandii!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE