Hailey Bieber wspomina naukę w domu. Przez nią „przegapiła” relacje z chłopcami

2021-04-13 20:30 es
Hailey Bieber
Autor: Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

Hailey Bieber jest jedną z najpopularniejszych modelek świata. Poza tym wyszła za super sławnego wokalistów, za którym szaleje mnóstwo kobiet. Wygląda na to, że żona Justina Biebera nieźle sobie radzi w relacjach damsko-męskich. jednak nie zawsze tak było. W najnowszym wywiadzie Hailey Bieber wspomina nauczanie domowe i to, co przez nie straciła. Gwiazda przegapiła relacje z chłopcami.

Blisko dwa lata temu Hailey Bieber została żoną Justina Biebera. Para poznała się wiele lat wcześniej i nawet już wtedy próbowali być razem. Jednak najwyraźniej potrzebowali czasu, aby dorosnąć. Dziś tworzą piękny związek.

Można by więc przypuszczać, że skoro Hailey Bieber "zdobyła" jednego z najpopularniejszych wokalistów świata, jest całkiem niezła w relacje damsko-męskie. Tymczasem w najnowszym wywiadzie gwiazda wyznała, że w młodości miała z tym problem!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Hailey Bieber o wadach domowego nauczania

W USA nauka w domu jest znacznie popularniejsza niż w Polsce. Okazuje się, że Hailey Bieber także uczyła się w ten sposób. Modelka uczęszczała do szkoły tylko w czasie piątej, szóstej i siódmej klasy.

Opowiedziała o tym podczas rozmowy z gwiazdą TikToka, Dixie D'Amelio w jej programie na YouTube The Early Late Night Show.

Hailey Bieber uczyła się w domu z powodu dość konserwatywnych rodziców.

Moi rodzice powiedzieli albo: „Chodzisz do chrześcijańskiej szkoły albo uczysz się w domu”. Naprawdę nie było wyboru pomiędzy. Nie pozwolili mi chodzić do szkoły publicznej. Tak naprawdę chciałam iść do szkoły artystycznej w Nowym Jorku, ale oni też nie chcieli, żebym to robiła. Więc po prostu zdecydowałam się zostać w domu.

Nauka w domu ma wiele zalet, ale też wad. To na przykład znacznie mniej interakcji z rówieśnikami. W tym także z chłopcami! Hailey Bieber wyznała, że trochę przegapiła ten etap w życiu.

Jakbym przegapiła interakcję z chłopcami. Myślę, że teraz jest mi dobrze, ale wiesz, kiedy jesteś w liceum, to chłopcy i dziewczęta - to inne środowisko...

Mimo braku znajomych ze szkoły H Bieber nie czuła się samotna. Gwiazda przez 12 lat trenowała balet. Znajomi ze szkoły tańca zastąpili jej więc tych z typowej szkoły.

NAJNOWSZE