Hailey Bieber w Berlinie, a Justin tęskni! Tylko spójrzcie na jego minę! [ZDJĘCIA]

2019-11-21 15:08 nk
Hailey Bieber i Justin Bieber
Autor: ENT / SplashNews.com/East News, Instagram.com/haileybieber

Hailey Bieber bawi się w Berlinie na imprezie Calvina Kleina, a w tym samym czasie Justin Bieber w Los Angeles usycha z tęsknoty za ukochaną żoną! Jus stara się zajmować sobie głowę pracą w studiu i w siedzibie swojej marki, Drew House, ale jego mina mówi sama za siebie - odkąd Hailey nie ma w domu, zagościł w nim smutek i tęsknota! Zobaczcie zdjęcia!

Nie jest tajemnicą, że Justin Bieber ma fioła na punkcie swojej żony. Hailey Bieber to miłość jego życia, co piosenkarz podkreśla na każdym kroku. Choć w przeszłości ich związek przechodził różne kryzysy, a nawet rozstania, Jailey to po prostu związek nierozerwalny, czego dowodzi choćby fakt, że para zdecydowała się wziąć drugi ślub!

Choć od ceremonii minęły prawie dwa miesiące, tych dwoje wciąż jest w fazie miesiąca miodowego. A wszystko przez to, że Justin i Hailey nie mają kiedy się sobą nacieszyć!

Hailey się bawi, Justin tęskni...

Hailey Bieber poleciała z Los Angeles do Berlina na imprezę marki Calvin Klein. Modelka publikuje w mediach społecznościowych filmiki, na których widać, że świetnie się bawi! Już przed imprezą wrzuciła na Instagram story, w którym zapowiadała, że "będzie super cool, super fun" i jest "bardzo podekscytowana". Tego samego nie można powiedzieć o jej mężu...

Justin Bieber z kolei daje do zrozumienia, że bez Hailey Los Angeles jest dla niego puste! Jus próbuje zająć spobie czas - jak wynika z jego Instagrama, spędza go głównie w siedzibie marki Drew House, gdzie... zwyczajnie się nudzi!

Paparazzi przyłapali Jusa, kiedy ten wychodził ze studia. Jego mina mówi sama za siebie - bez Hailey Bieber jest mu po prostu smutno!

Hailey, WRACAJ!

Justin Bieber
Autor: ENT / SplashNews.com/East News
Hailey Bieber
Autor: Instagram.com/haileybieber
Justin Bieber
Autor: ENT / SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE