Hailey Bieber "promuje" marihuanę? Kapelusz żony Justina nie wszystkim się spodobał

2021-03-31 10:36 mm
Hailey Bieber
Autor: NIKO/Backgrid/East News

Czy Hailey Bieber promuje palenie marihuany? Część osób zarzuca żonie Justina Biebera namawianie do palenia "trawki". Wszystko przez nowe zdjęcia modelki. Hailey pokazała się na ulicy w kapeluszu we wzór liści przypominających marihuanę.

To, co u Miley Cyrus nikogo już nie dziwi, u innych dziewczyn show-biznesu wzbudza u niektórych wielkie oburzenie. Przekonała się o tym ostatnio Hailey Bieber. Żona Justina Biebera została skrytykowana za założenie kapelusza we wzór przypominający liście konopi! 

Hailey "promuje" palenie trawki?

Zamieszanie wywołały zdjęcia Hailey Bieber zrobione przed hotelem Chateau Marmont. Modelka wybrała się tam na spotkanie biznesowe, prawdopodobnie w sprawie nowej kampanii ze swoim udziałem. 

Kiedy tylko fotki trafiły do sieci, wraz z nimi pojawiły się komentarze na temat nakrycia głowy żony Justina.

Sonda
Na co wydasz Pensje Prezesa od Radia ESKA?

Hailey Bieber poszła na spotkanie ubrana w dżinsowe szorty, biało-zielone buty Nike i ciemną obszerną bluzę. Jej twarz zasłaniała maseczka, a oczy - ciemne okulary w białych oprawkach. Na głowie Hailey widzimy biały kapelusz ze wzorem przypominającym liście konopi. 

I właśnie ten ostatni element oburzył niektórych internautów. W sieci pojawiły się głosy, że modelka "promuje" palenie trawki. Przypomnijmy, że w wielu stanach USA marihuana jest już legalnie dostępna w sprzedaży. 

Hailey Bieber - kapelusz we wzór z liśćmi konopi
Autor: NIKO/Backgrid/East News

Mąż Hailey Bieber przyznał w kilku wywiadach, że w przeszłości miał problem z używkami. Jak dobrze pamiętamy, miał z tego powodu także poważne konflikty z prawem, trafił nawet do aresztu za jazdę pod wpływem używek.

Na szczęście marihuana, alkohol i nadużywane leki to już przeszłość - kilka lat temu Justin Bieber przeszedł prawdziwą przemianę, a po ślubie z Hailey praktycznie unika imprez. 

Hailey Bieber
Autor: NIKO/Backgrid/East News
Eska XD #019 - życie jak w serialu
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE